Çile yolu!

Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), Mersin’in en işlek 3 alışveriş merkezinden biri olan Marina’ya giriş-çıkışları kolaylaştırmak amacıyla ilginç bir karar aldı.

Çile yolu!

Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), Mersin’in en işlek 3 alışveriş merkezinden biri olan Marina’ya giriş-çıkışları kolaylaştırmak amacıyla ilginç bir karar aldı. UKOME aldığı kararla Marina kavşağını kapattı. UKOME’nin, Marina AVM’ye giriş ve çıkışları kolaylaştırmak adına bu kararı aldığı öğrenildi.

 

SÜRÜCÜLER TEPKİLİ

UKOME tarafından alınan Marina kavşağını kapatma kararı, trafik açısından ise ters tepti. Karardan sonra Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki trafik yoğunluğu yaşanmaya başladı. Genellikle hafta sonunda yoğunluğun yaşandığı yol, alınan kararla birlikte adeta çile yoluna dönüştü.

Adnan Menderes Bulvarı’nı tercih eden vatandaşlar alınan karara isyan ederek, kararın yanlış olduğunu ve kavşağın açılmaması halinde yolun ‘çile yolu’ olarak adlandırılacağını belirttiler. (Haber Merkezi)

 

Ali Adalıoğlu'nun Köşe Yazısını Okumak İçin: 

https://www.guneygazetesi.com/yazi/672/marina-kavsagi-ve-akil-tutulmasi.html