Tarhan ve Özyiğit’ten Bozdoğan’a ziyaret

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ı ziyaret etti.

Tarhan ve Özyiğit’ten Bozdoğan’a ziyaret

Tarsus Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ilçe belediyeleri arasındaki kardeşlik ve kaynaşmaya vesile olmak aynı zamanda işbirliği içerisinde bölgeye hizmet etmek, yeni projelerde ortak hareket amacıyla sık sık bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ile yeniden Tarsus’ta bir araya geldikleri ifade edildi.

Daha önce Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ı Mezitli Belediyesi’nde misafir eden Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Yenişehir Belediyesi’nde misafir eden Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in Tarsus Belediyesi’ne gerçekleştirdikleri iadeyi ziyarette, fikir ve güç birliği içinde yapılacak hizmetler için ortak hareket edip bölgeye değer katacak projelere imza atacakları belirtildi.

 

“PROJELERİ EL BİRLİĞİ İLE HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ise Mersin’in ortak paydasında birleştiklerini ifade ederek

“Başkanlarımızla birlikte ortak akılla, işbirliği içinde hizmet atağına kalktık. Vatandaşlarımızın bize olan güvenlerini sarsmadan verdikleri bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getirip, sorumluluk alanlarımızda bulunan her metrekare alana yapılması gereken ne varsa onu yapmaktan kaçınmayacağız. Bugüne kadar toplum yararına olup, eksik kalmış ya da bugüne kadar hiç düşünülmemiş projeleri el birliği ile ilçelerimizde hayata geçireceğiz, bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın” dedi. (Haber Merkezi)