Büyükşehir Kayseri’den şen döndü..

Büyükşehir U 18 Kız takımı Kayseri’deki Grup müsabakalarında oynadığı 5 maçı da kazanarak, Uşak’ta yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazandı.

Büyükşehir Kayseri’den şen döndü..


HASAN KÜÇÜK

Mersin Büyükşehirli kızlar Kayseri’deki grup şampiyonasında ortalığı sildi, süpürdü. Kayseri Kadir Has Spor Salonu’nda oynanan grup müsabakalarına Mersin Büyükşehir Belediyesi U18 takımının yanı sıra Kayseri Basketbol, Çukurova Doğuş, Mersin Üniversitesi, KKTC ve Şehit Kamil Belediyespor takımları katıldı.

 

BÜYÜKŞEHİR 5 MAÇINI DA KAZANDI

Tek devreli lig usulü oynanan müsabakalar sonunda oynadığı 5 maçı da kazanan Mersin Büyükşehir Belediyesi Uşak’ta yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı. Turuncu mavililer  beş maçta rakip potalara  329 sayı  atarken, kendi potalarında 247 sayı gördü.

 

“GÜÇLÜ BİR ALT YAPIYA SAHİBİZ”

Mersin Büyükşehir belediyesi Alt Yapı Koçu İbrahim Sağdıç, güçlü bir alt yapıya sahip olduklarını ifade ederek, “Hedefimiz Türkiye Şampiyonası’nda da başarı olmak. Hazırlıklarımızı en iyi şekilde sürdüreceğiz.  Bize her türlü desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer ve Spor Daire Başkanımız Ahmet Tarakçı tüm yetkililere teşekkür ediyoruz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyespor’da görev yapan Milli Masör Sait Baydur da şampiyonluk sevincini yaşayanların arasında yer aldı.