Köyde Hayat Var etkinliği başladı | Güney Gazetesi Mersin

Köyde Hayat Var etkinliği başladı

Tarsus Belediyesi tarafından düzenlenen “Köyde Hayat Var” etkinliği, ilk durağı olan Beylice Mahallesi’nde büyük bir katılımla gerçekleşti. Çocuklar, birbirinden renkli etkinliklerle keyifli vakit geçirdi.

Köyde Hayat Var etkinliği başladı


Tarsus Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Kreş Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen etkinlik, mahalle halkı tarafından yoğun ilgi gördü. Çocuklar hem eğlendi hem de öğrenmenin keyfini çıkardı. Aynı zamanda kadınlara yönelik atölyelerde düzenlendi.

 

TARSUS BELEDİYESİ İLE YAZ AYLARI ŞENLENİYOR

 

Rengarenk içeriklerle dolu olan bu yaz şenliklerinde, geleneksel çocuk oyunları, yüz boyama, mini konser, çocuk atölyeleri, el sanatları ve kadınlara yönelik atölyeler gibi çeşitli etkinlikler yer aldı. Hem çocuklar hem de aileler bu etkinliklerde keyifli vakit geçirdi.  Ayrıca etkinliğe katılan vatandaşlara pamuk şeker, patlamış mısır, limonata ikram edildi.

 

“HİZMETLER BU ŞEKİLDE DEVAM EDECEK”

 

Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Ali Uyan yapılan etkinliğin önemine değinerek “Burada çocuklarımız için etkinlikler yapıyorlar. Hizmetler bu şekilde devam edecek.  Hepinize saygılarımı sevgilerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)