Hatayspor Özhan Pulat ile yola devam edecek | Güney Gazetesi Mersin

Hatayspor Özhan Pulat ile yola devam edecek

Hatayspor Özhan Pulat ile yola devam edecek


HASAN KÜÇÜK

Hatayspor, Trendyol Süper Lig’in bitmesine 4 hafta kala göreve takımı küme düşmekten kurtaran Teknik Direktör Özhan Pulat ile yola devam etme kararı aldı.

Geçen sezon olduğu gibi önümüzdeki sezonda Erdemli’de konaklayacak olan ve ev sahibi maçlarını Mersin Stadyumu’nda oynayacak olan Trendyol Süper Lig ekibi Hatayspor yönetimi Teknik Direktör Özhan Pulat ile yola edileceğini açıkladı. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Teknik direktörümüz Özhan Pulat ile yolumuza devam ediyoruz. Özhan hocamıza yeniden hoş geldin diyor, görevinde sonsuz başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

 

PULAT: DAHA GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ

Pulat ise geçen sezonun son dört haftasında gösterilen kararlılık, azim ve takım ruhunun bu kulübün neler başarabileceğinin en güzel göstergesi olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Zor bir süreçte birbirimize sarıldığımızda neler yapabileceğimizi herkese gösterdik. Bugün burada, yeni sezon için atacağımız imza, geleceğe atılan bir adımdır. Hep birlikte daha güçlü, daha dinamik ve daha kararlı bir şekilde ilerleyeceğiz. Sizlerin desteği ve inancı bizlere güç veriyor. Birlikte çok daha güzel günler göreceğimize olan inancım tamdır. Şimdi önümüzde yeni bir sezon var ve biz bu sezona, daha büyük hedeflerle, daha yüksek bir motivasyonla hazırlanıyoruz. Yeni sezonda da birlikte çalışmaktan ve bu büyük camiaya hizmet etmekten büyük onur ve mutluluk duyacağımı ifade etmek isterim. Hedefimiz her maçta mücadele eden, izleyenlere keyif veren ve başarılarıyla adından söz ettiren bir takım yaratmak olacak. Bu doğrultuda, saha içinde ve dışında elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”