Güzellik fuarı kapılarını açıyor | Güney Gazetesi Mersin

Güzellik fuarı kapılarını açıyor

Ziyaretçilerine kapılarını 23 Şubat’ta açacak olan  Beauty Life Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı’nda yüzlerce markanın ürünleri sergilenecek. Güzellik, kozmetik ve kişisel bakıma dair uygulamaların da yer alacağı fuar, 25 Şubat Pazar akşamına kadar açık kalacak.

Güzellik fuarı kapılarını açıyor


Us Fuar Genel Müdürü Ülker Selviler, güzellik sektörü paydaşlarının 23-25 Şubat tarihleri arasında Yenişehir Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek ‘Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı’nda buluşacağını söyledi. Selviler, “İlkini gerçekleştireceğimiz Mersin Güzellik Kozmetik Beauty Life Fuarı’nda sektör paydaşları bir araya gelecek. Bu fuarımıza başta çevre şehirlerimizden olmak üzere 10 kentten otobüslerle profesyonel ziyaretçi taşıma organizasyonu da yaptık. Bugün, 100’ün üzerinde markanın ürünlerinin sergileneceği, alanında uzmanların katılacağı fuarın sektör paydaşlarına yararlı olmasını diliyorum” dedi.

Birçok markanın yeni ürünleriyle, medikal estetik, profesyonel kozmetik, saç, SPA, wellness ve fitness ile ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerinin sergileneceği Beauty Life Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı’nda uzmanlar, doktorlar, plastik cerrahlar, estetik ve güzellik uzmanları, dermatologlar, kuaförler, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonelleri yer alacak.  (Haber Merkezi)