Fatih Parkı yenilendi | Güney Gazetesi Mersin

Fatih Parkı yenilendi

Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Huzurkent Mahallesi’nde bulunan Fatih Parkı’nı yenileyerek, modern hale getirdi. Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, kamelya ve oturma grupları, spor aletleri, oyun ve aydınlatma grupları kazandırılarak, vatandaşların hizmetine sunulan Fatih Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Fatih Parkı yenilendi


Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, birim müdürleriyle birlikte, Fatih Parkı’nda gerçekleşen kapsamlı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Akdeniz’in bütün mahallerinde vatandaşlara en iyi konforda hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Başkan Gültak, Huzurkent Mahallesinde harabe halde bulunan Fatih Parkı’nı yenilediklerini, oyun grupları ve yeşil alanlarla modern bir hale getirdiklerini söyledi.

Huzurkent Mahallesi’nde önemli bir ihtiyacı yerine getirdiklerini dile getiren Gültak, “Daha önce burada bir park vardı ama bir iki ağaçtan oluşuyordu. Metruk bir haldeyken park, bir anda yaptığımız çalışmalarla, yemyeşil ağaçların olduğu, piknik alanlarının olduğu oturma alanlarının olduğu güzel bir parka dönüştü. Bir yandan camimiz, bir yandan etrafımızdaki mahallelerle vatandaşlarımızın verimli bir şekilde kullanacağı alana dönüştü. Parkımız tüm Huzurkent halkına hayırlı olsun” dedi. (Haber Merkezi)