Yaylada vatandaşlarla buluştu | Güney Gazetesi Mersin

Yaylada vatandaşlarla buluştu

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, yayla sezonunun başlamasıyla birlikte ilçeye bağlı Gökbelen yaylasında incelemelerde bulundu.

Yaylada vatandaşlarla buluştu


Belediye sorumluluğunda bulunan ara yol ve sokakları da gezen Başkan Altunok, mahallenin sorun ve isteklerini de Mahalle Muhtarı Mustafa Gölgeli’den ve vatandaşlardan dinledi.  Kendi ürettiği ürünlerin satışını yapan çiftçilerle de görüşen Başkan Altunok, Gökbelen yaylasında pazar alışverişine gelen vatandaşlarla sohbet etti.

 

 

 

Yapılan incelemeler sonunda bir açıklama yapan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçe halkımız Gökbelen yaylamıza gelmektedir. Özellikle yaz aylarında bu mahallemizin nüfusu da artmaktadır. Bu nedenle belediye olarak biz de bu mahallelerimizin sorunlarının çözülmesi için bir çalışma yürütüyoruz. Amacımız, vatandaşlarımıza daha kaliteli bir hizmet sunmaktır. Yaylalarımızı önemli kılan özelliği doğal dokusu ve tertemiz havasıdır. Bu doğal güzelliği daha verimli kullanabilmek için çalışmalar yapıyoruz. Gökbelen Mahalle Muhtarımız Mustafa Gölgeli ve vatandaşlarımızdan gelen istek ve talepleri de imkanlarımız dahilinde yerine getireceğiz” dedi. (Haber Merkezi)