CHP Mersin İl Örgütü seçim yürüyüşünde | Güney Gazetesi Mersin

CHP Mersin İl Örgütü seçim yürüyüşünde

CHP Mersin il örgütü 14 Mayıs Seçimi’ne sayılı günler kala seçim çalışmalarına dört bir koldan devam ediyor.

CHP Mersin İl Örgütü seçim yürüyüşünde


CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin milletvekili Ali Mahir Başarır, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve 28. Dönem CHP Mersin Milletvekili adayları, CHP Mersin il örgütüyle beraber önce Mersin Hali’ni, ardından Sanayi Sitesi’ni son olarak da Mersin Gıda ve Toptancılar Sitesi’ni ziyaret etti.

Bu ziyaretlerde her kapıyı çalan, her vatandaşın derdini dinleyen CHP’li yetkililer vatandaşlara seçim çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Esnaf, toptancı ve emekçi vatandaşların ülkenin gidişatından memnun olmadıklarını dile getirmesi üzerine CHP İl Başkanı Koral Ömür, Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanı olması ve CHP’nin iktidarı devralmasıyla birlikte ülkedeki bütün sorunların hızla çözüleceğini, emekçi ve esnaf vatandaşların bütün yurttaşlar gibi hak ettikleri sosyal ve ekonomik refaha kavuşacağını söyledi.

 

 

Seçim sonuna kadar bu ziyaretlerin süreceğini dile getiren İl Başkanı Koral Ömür, genel olarak halktan aldıklarını tepkinin umut verici olduğunu ve CHP ailesi olarak iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerinin farkında olduklarını dile getirdi ve ekledi: “Herkesin hakkını alacağı bir ülkeye kavuşmamıza az kaldı.” (Haber Merkezi)