“Bana sahip çıkın” | Güney Gazetesi Mersin

“Bana sahip çıkın”

AKP Mersin Milletvekili adayı Avukat Havva Sibel Söylemez, baba ocağı Gülnar’dan hemşehrilerine seslendi. Söylemez, “Mersin’imizin, Gülnar’ımızın sorunlarını çok iyi biliyorum.  Ben sizin kızınızım. Bu topraklar da doğdum, bu topraklarda büyüdüm. Siz bana sahip çıkın, bende meclis kürsüsünde memleketimin ihtiyaçlarını gür bir sesle söyleyebileyim" dedi.

“Bana sahip çıkın”


AKP Mersin Milletvekili adayı Havva Sibel Söylemez, seçim çalışmalarına memleketi Gülnar'dan devam etti. Hemşehrilerine seslenen Söylemez, şöyle konuştu:

"Ben sizin kızınızım. Bu topraklar doğdum, bu topraklarda büyüdüm. Siz bana sahip çıkın, bende meclis kürsüsünde memleketimin ihtiyaçlarını gür bir sesle söyleyebileyim. Yüzyılın seçimini gerçekleştireceğimiz 14 Mayıs tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı amasız, fakatsız, lakinsiz ilk turda seçip, ülkemize hizmetimizi kesintisiz sürdüreceğiz. Bakın bugün Cumhurbaşkanımızın kaybetmesini isteyen kesim asla ve asla bu Türkiye'nin iyiliğini düşünmeyen bir topluluktur. Daha önce yapılamaz denilen bir çok hizmeti hayata geçiren iktidarımız Cumhuriyetimizin 100. yıl vizyonuyla çalışmalarını sürdürecek. Ülkemiz TOOG'u ile, SİHA'sı ile, İHA'sı ile, HÜRJET'i ile her şeye rağmen büyümeye devam edecek. 14 Mayıs seçimi bizim için bir beka seçimi. Ülkemizin geleceği için gerçekten çok önemli bir seçim. Çocuklarımızın geleceği için çok önemli bir seçim. Çok şükür başımızda çok güçlü bir lider var. Ülke olarak pandemi, deprem gibi bir çok felaketi atlattık. Depremden etkilen yapıları 1 yıl içerisinde yeniden inşaa edecek güçte bir Cumhurbaşkanımız var. Çok güçlü bir ülkeyiz. Tüm bu felaketleri Sayın Cumhurbaşkanlığımızın önderliğinde çok iyi bir şekilde atlattık. Milletimizin, ülkemizin kazanımları var. Gerçekten çok güçlü bir ülkeyiz. Allah Sayın Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Ben 14 Mayıs'ta öncelikle Cumhurbaşkanımız, hem de kendim için çok güçlü bir destek istiyorum. İnşallah hep beraber, Gülnar'dan çok güçlü bir oyla Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz.” (Haber Merkezi)