Boğa Burcunda Ay Tutulması | Güney Gazetesi Mersin

Boğa Burcunda Ay Tutulması

Boğa Burcunda Ay Tutulması


 

(Burç gözetmeksizin okuyun. Tek bir burç için değil, genel enerjilerdir.)

8 Kasım salı günü saat 14:02’de boğa burcunun 16’ncı derecesinde Uranüs’ün etkili olacağı bir Ay tutulması olacak. Bu tutulma, Türkiye’den gözlemlenemeyecek. Ay tutulmaları, olayların açığa çıkması, aydınlanması, sonlanmalar ve tamamlanmalar ile alakalıdır.

Tutulma sırasında satürn ile uranüsün sert etkileşimi bireysel hayatlarımızda devrimsel değişikliklere kapı aralıyor. Değiştirmek istediğimiz koşullar için sabrımızın son raddesine geldiğimiz ve hayatlarımızı yeniden yapılandırabilmek için mücadele ettiğimiz bir zaman dilimi olacak. Tutulma önümüzdeki ortalama 6 aylık süreçte etkili olacak. Özellikle uzay ve teknoloji konusunda gelişmeler, toplumsal konular, depremler, duygusal iniş çıkışlar, elektrikle alakalı sorunlar, ekonomi piyasalarında istikrarsız hareketlenmeler ve ekonomik nedenlere bağlı isyanlar gündeme gelebilir. Sağlık konusunda ise boğaz ağrıları, bademcikler ve boyun bölgesiyle alakalı sorunları tetikleyebilir.

Genel olarak haftanın enerjisine bakacak olursak;

Pazartesi günü sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçiyor. Venüs’le Satürn arasında sert bir açı var. İkili ilişkilerde kendimizi değersiz hissedeceğimiz gündemler yaşayabiliriz. Güzellik ve estetikle alakalı konular için uygun bir gün değil. Böbrekler, boğaz, boyun ve üreme organlarıyla alakalı hastalıklar tetiklenebilir.

Salı günü ay tutulması gerçekleşiyor. Tutulma etkilerini belirgin şekilde hissedeceğimiz bir gün olacak. Bugün gergin ve güvensiz hissedebilir, güven arayışında olabiliriz. Merkür ile Uranüs etkileşimi ile salı ve çarşamba günü beklenmedik haberler alabiliriz. Elektronik aletlerle alakalı sıkıntılar yaşayabiliriz.

Çarşamba günü 16:37’ye kadar ay boğa burcunda.. Parasal konuların yine gündemde olacağı bir gün. Akşam saatlerinde yakın çevremizle vakit geçirmek, sohbet etmek, gezmek için uygun zamanlar. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Sinir sistemimiz biraz hassas olabilir. Ağır sporlardan kaçınmakta bugün yarar var.

Perşembe ve Cuma günü Venüs ile Neptün arasında güzel bir açı var. İkili ilişkilerde yaşadığımız sorunları çözüme kavuşturmak için harika bir zaman.. Kendimizi duygusal anlamda hassas hissedebiliriz, yardımlaşma ve empati yeteneğimizin de yüksek olacağı bir gün.. Yaratıcılık ve ilham gerektiren konular için uygun..

Cuma günü Güneş ile Satürn arasındaki sert etkileşim bizden yaşça büyük insanlarla olan gerginliklere ve iş hayatımızla alakalı zorlanmalara sebebiyet verebilir fakat birbirimizi anlayabilmek adına da uygun enerjiler var. Cuma günü risk almaktan kaçınmakta yarar var.

Cumartesi günü ay yengeç burcunda.. Merkür ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim kendimizi hassas ve duygusal hissettirebilir. Bugün su ile temas etmek, suya yakın yerlerde vakit geçirmek iyi gelecektir. Şifa çalışmaları ve manevi çalışmalar için uygun bir gün. Sorunlarımıza hassas ve duygusal yaklaşabilir, kendi içimize çekilmek isteyebiliriz.

Pazar günü ay yengeç burcunda.. Venüs ve Pluton arasındaki destekleyici açı ilişkilerimizde güçlü hissetmemize sebep olabilir. Takıntılı tavırlar sergileme ihtimalimiz var fakat aşk ve flört anlamında tutkulu hissedebileceğimiz ve hissettirebileceğimiz bir gün. Alanında yetkili kişilerle görüşmeler yapmak açısından uygun enerjiler var.

 

Instagram: astrologbilgeasli

E-mail: bilgeasliastroloji@yahoo.com