10 Ekim Haftası Genel Astrolojik Etkiler | Güney Gazetesi Mersin

10 Ekim Haftası Genel Astrolojik Etkiler

10 Ekim Haftası Genel Astrolojik Etkiler


Koç burcunda dolunay..

Pazartesi sabahına koç burcundaki dolunay etkileri ile uyanıyoruz. Dolunaylar astrolojik olarak güneş ve ayın karşı karşıya gelmesi ile oluşur ve olayların açığa çıkması ve tamamlanma şeklinde yorumlanır. Koç burcunda yaşanacak olan bu etki önümüzdeki iki haftalık süreçte ilişkiler konusunda gerilim dolu etkiler taşıyor. Evlilik, ortaklık, yakın ikili ilişkiler alanında öfkemizi kontrol etmek, denge kurmak zorlaşabilir ve bu sebepten duygusal anlamda yara alabiliriz. Bu süreçte öfke kontrolü ve hızlı kararlar almamak çok önemli olsa da bu konuda zorlayıcı etkiler var. Strese bağlı baş ağrılarının ve tansiyon sorunlarının tetikleneceği bir süreç.. Yüz bölgesi ile alakalı yaralanmalara ve kazalara da çok dikkat etmeliyiz. Özellikle öfkeli insanlardan uzak duralım. Cesaret gerektiren işler ve girişim yapmak açısından uygun bir zaman dilimi fakat iyi düşünmek, fevri kararlar almamak çok önemli çünkü mars ve neptün arasındaki olumsuz etkileşim özellikle bu hafta aldanmalar, aldatılmalar, kandırılmalar, yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıklıklarını da gündeme getirecektir. Belirsizlikler bu hafta canınızı sıkabilir fakat geçici bir süreç olduğunu bilmekte yarar var..

 

Genel olarak haftanın enerjisine bakacak olursak;

(Burç gözetmeksizin okuyun. Tek bir burç için değil, genel enerjilerdir.)

Pazartesi günü ay koç burcunda ve dolunay sabahına uyanıyoruz. Dolunayın genel etkilerini çok yoğun hissedeceğimiz bir gün. Özellikle akşam saatlerinde ilişkilerde tansiyon yükselebilir. Öfkemizi kontrol altında tutmak hayrımıza olacaktır. Sağlık sorunları tetiklenebilir.

Salı günü ay boğa burcunda.. Çalışmak, üretmek, güvende hissetmek önemli olacak. Parasal konuların gündemde olacağı bir gün. Risk almamamız gereken bir gün. Hamurlu ve şekerli gıdalara eğilim artabilir, iştah artışı yaşanabilir. Güzel müzikler dinlemek, lezzetli yemekler yemek, masaj yaptırmak bugün çok iyi gelecektir.

Çarşamba günü ay boğa burcunda. Sabah saatlerinde parasal konularda beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde de yine hiç beklemediğimiz gerilimler yaşanabilir, kendimizi değersiz hissedebiliriz. İnatlaşmak bugün pek işe yaramayacaktır. Risk içeren tavırlardan kaçınalım. Sessiz kalmak, içe çekilmek, kişisel alanımızda kalmak ve kendimize zaman ayırmak iyi gelecektir. Bugün iştahınız artabilir, abartmamaya özen gösterelim.

Perşembe günü ay ikizler burcunda..  İlişkiler ve anlaşmalar konusunda çok güzel bir gün. Mars neptün karesi bugün tam etkili olacağı için alışverişlerde dolandırılmalara karşı gözünüz açık olsun. Anlaşmalar konusunda da yine karşımızdaki insanı doğru anladığımızdan emin olalım. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ama yine de orta yolu bulmak için olumlu etkiler var. Sosyalleşmek, gezmek, arkadaşlarımızla vakit geçirmek için harika bir gün. Trafikte dikkatli olalım.

Cuma günü ay ikizler burcunda. Fikirsel birlik ve anlaşmalar için uygun bir gün. Uzun vadeli kararlar almak, yeni anlaşmalar, sözleşmeler için uygun. Bugün telefon trafiği olabilir, hareketli ve enerjik hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirmek, yeni yerler keşfetmek, eğitim konularına odaklanmak için harika bir zaman..

Cumartesi günü ay ikizler burcunda.. Sabah saatlerinde kazalara dikkat edelim. İletişim çatışmaları ve yanlış anlaşılmaların olabileceği bir gün. Sinir sisteminiz hassas olabilir. Ağır sporlardan kaçınmakta yarar var. Akşam saat 19:10’da ay yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerde alıngan olacağımız, duyguları abartılı yaşayacağımız bir süreç. Ailevi konular gündeme gelebilir. Empati ile yaklaşmak sorunları hafifletebilir.

Pazar günü ay yengeç burcunda. Bugün ailevi konular gündemde.. Yuva alanımızla ilgilenmek için harika bir gün. Kendimizi hassas ve duygusal hissedebiliriz. Geçmişe olan özlem artabilir, özlem duyduğumuz kişilerle görüşmek için harika bir gün..

 

Astrolog Bilge Aslı

Instagram: astrologbilgeasli

E-mail: bilgeasliastroloji@yahoo.com