26 Eylül-2 Ekim Haftası Genel Astrolojik Etkiler | Güney Gazetesi Mersin

26 Eylül-2 Ekim Haftası Genel Astrolojik Etkiler

26 Eylül-2 Ekim Haftası Genel Astrolojik Etkiler


Bu haftanın en belirgin görünümü pazartesi yaşayacağımız terazi yeniayı olacak. Yeniaylar astrolojik olarak güneş ve ayın yanyana gelmesiyle oluşur ve yeni başlangıçları temsil eder. Önümüzdeki iki haftalık süreç İkili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni başlangıçları gündemimize getirecek. Perşembe günü terazi burcunun yönetici gezegeni venüsün de terazi burcuna geçmesi ile beraber ilişkilerimizde daha dengeli ve daha huzurlu olabileceğimiz bir zaman dilimi başlıyor. Yeniaya karşıt açı yapan jupiter, ikili ilişkilerde abartılı davranışlar sergilememize sebep olabilir. Dengede kalabilmek bu süreçte önemli olacak. Diplomatik ilişkilerin ve yeni anlaşmaların da gündemde olabileceği bir süreç.

Genel olarak haftanın enerjisine bakacak olursak;

(Burç gözetmeksizin okuyun. Tek bir burç için değil, genel enerjilerdir.)

Pazartesi günü ay terazi burcunda. Gün içerisinde ilişkilerde denge ve uyum arayışı ön planda olacak. Güneş jupiter karşıtlığının etkisiyle olayları abartma eğilimiz çok yüksek olabilir, yakın ikili ilşkilerde çatışma, gerginlik, orta yolu bulamama söz konusu olabilir. Özellikle ailevi konularda halledilmemiş konuların gündeme gelme olasılığı yüksek. Öfke kontrolü bugün çok önemli.. Venüs ve pluton arasındaki etkilişim ile önümüzdeki birkaç gün parasal konularda önemli kararlar alabiliriz.

Salı günü ay terazi burcunda. Sabah saatleri önemli ve iş ve görüşmeler için uygun. Gün içerisinde Merkür ile pluton arasındaki olumlu açı, özellikle iş hayatımızla alakalı yaşadığımız sorunlara kalıcı bir çözüm bulmamıza sebep olabilir. Akşam saatlerinde ay plutona sert bir açı yapacak. Gergin hissedebiliriz, bizden yaşça büyük insanlarla çatışmamaya özen gösterelim ve öfkeli insanlardan uzak durmaya çalışalım.

Çarşamba günü ay akrep burcunda. Arka planda her ne kadar krizli ve takıntılı bir enerji olsa da, önemli girişimler için uygun bir gün. Önemli kararlar, önemli imzalar bugün atılabilir fakat manipüle edilmemeye, gereksiz risk almamaya özen gösterelim. Hislerimizin kuvvetli olacağı bir gün..

Perşembe günü ay akrep burcunda.. Parasal konuların gündemde olacağı ve ani gelişmelerin yaşanabileceği bir gün. Gereksiz riskler almamaya özen gösterelim. Duygusal anlamda inişli çıkışlı ve gergin hissetme ihtimalimiz yüksek. Sağlık sorunları tetiklenebilir.

Cuma günü ay yay burcunda olacak. Öğlen saatlerinde ayın jupiter ile etkileşimi tüm duyguları abartılı yaşamamıza sebep olabilir. Eğitim, akademik konular, hukuk ve ticaret alanında girişim yapabilecek gerekli özgüveni kendimizde bulabileceğiz. Sosyal çevremizle keyifli vakit geçirmek için de harika bir gün..

Cumartesi ve pazar günü venüs ile jupiter arasında sert bir görünüm var. Ay yay burcunda. Hayattan tat almak ve sevilmek için mücadele edeceğimiz bir gün. Tartışmaların dozu kaçabilir, dengeyi bulmak zorlaşabilir. Abartılı harcamalar yapmamaya çalışalım. Özellikle akşam saatlerinde trafik kazalarına dikkat edelim. Kandırılmalara, dolandırılmalara, yanlış anlaşılmalara açık bir gün..

Pazar günü 10:37’de kadar ay oğlak burcuna geçiyor. Bugün sorumluluklarımızın arttığını hissebiliriz, gereğinden fazla yük edinebiliriz. Detay gerektiren işler için uygun bir gün. Bugün iş hayatımız veya sorumluluklarımız gündemde olacak. Gergin hissetme olasılığımız çok yüksek.

 

Instagram: astrologbilgeasli

E-mail: bilgeasliastroloji@yahoo.com