MİY’den ÇBK’ya ziyaret

MİY’den ÇBK’ya ziyaret


İBRAHİM AYDEMİR

 

TFF 3. Lig 1. Grup’ta oynayan Yeni Mersin İdman Yurdu’nda kulüp yönetimi kent protokolünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Metin Saltık, Basın Sözcüsü Halim Yiğit ve yönetim kurulu Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve Akdeniz Belediye Başkanı M.Mustafa Gültak’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Başkan Saltık tarafından Gültak ve Özyiğit’e isminin yazılı olduğu 33 numaralı maç forması hediye edildi. Başkan Saltık takımın son durumu hakkında ilçe belediye başkanlarına bilgi verirken; Başkanlar ise takıma yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu.

Yeni Mersin İdman Yurdu Yönetimi, Mersin’i; EuroLig, Kadınlar Süper Ligi ve Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda temsil edecek olan Çukurova Basketbol Kulübü (ÇBK) Mersin Yenişehir Belediyesi Başkanı Serdar Çevirgen’i kulüp tesislerinde ziyaret etti. Ziyaret esnasında Başkan Çevirgen’e 33 numaralı maç forması hediye eden Başkan Saltık, yeni sezonda “El Ele Şampiyonluğa” mesajı verdi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Metin Saltık ve Yönetim Kurulumuz, şehrimizi Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ve EuroLeague Women'da temsil edecek olan ÇBK Başkanı Serdar Çevirgen'i ziyaret ederek yeni sezonda ÇBK'ya başarı dileğinde bulundu. Ziyaret esnasında Kulüp Başkanımız Metin Saltık ‘Bu sezon hedefimiz ÇBK ile birlikte el ele şampiyon olarak Mersin’i en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz’ şeklinde düşüncelerini ifade ederek Başkan Çevirgen'e isminin yazılı olduğu 33 numaralı formayı hediye etti” ifadelerine yer verildi.