“O kupayı Tarsus’a getireceğimize inanıyoruz”

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. Baş antrenör Mustafa Secerlioğlu yönetiminde kendi tesislerinde çalışmalarına devam eden Tarsus ekibi, günü çift antrenman yaparak tamamlıyor.

“O kupayı Tarsus’a getireceğimize inanıyoruz”


İBRAHİM AYDEMİR

 

Geçtiğimiz sezon play-off’ları 1 puanla kaçıran ve bu yıl yeni bir kadro yapılanmasına giden Tarsus ekibi, bu sezon şampiyon olarak adını Süper Lig’e yazdırmak istiyor. Yeni sezon hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Mustafa Secerlioğlu, “Tam kadro ile çalışmalarımıza devam ediyor. Çok istekli ve keyifli bir antrenman programımız var. Oyuncularım çok istekliler. Biliyorsunuz geçtiğimiz sezon kıl payı play-off’ları kaçırdık. Bu sezon da Tarsus Belediye Başkanımız Dr. Haluk Bozdoğan’ın destekleri ile güzel bir transfer süreci geçirdik ve istediğimiz gibi bir kadro kurduk. Bu kadromuz ile bu sezon şampiyon olarak o kupayı Tarsus’a getireceğimize inanıyoruz” dedi.

Geçtiğimiz hafta yapılan fikstür çekimi ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Secerlioğlu, “Ligdeki hiçbir takım güçsüz değil. Her takım kendi bütçesine göre iyi kadro kurdu. Bu sezon zorlu ve çekişmeli bir sezon olacak. Umarım sezon sonu kupaya ulaşan ve bir üst lige çıkan taraf biz oluruz. Çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.