Mars ikizler burcunda | Güney Gazetesi Mersin

Mars ikizler burcunda

Mars ikizler burcunda


Mars savaşın, eylem gücünün, agresyonun ve mücadelenin gezegenidir. Normal şartlar altında bir burçta ortalama iki ay kalan mars, ileri geri hareketi derken mart ayının son haftasına kadar ikizler burcunda kalacak. Bu süreçte yakın çevrenizle tartışmalar fazlasıyla gündemde olabilir. Trafik kazalarında patlamalar yaşanabilir. Oldukça aktif ve meraklı olabileceğiniz bir süreç..

Mars ikizler dönemi kısa süren ilişkiler dönemidir. Bu süreçte hiçbir konuda derinleşemez, her konuda yüzeysel kalırız. Eğitimle alakalı konular da gündemimizden düşmeyecektir. Hobi olarak yeni birşeyler öğrenmek isteyebilir, eğitim almaya başlayabilirsiniz fakat bu süreçte başladığınız işlerin uzun sürmesini veya derinleşmesini beklemeyin.. İkili organlar (eller, parmaklar, akciğerler, böbrekler vs.) ile ilgili hastalıkların tetiklenebileceği, bir süreç olabilir.

 

Genel olarak haftanın enerjisine bakacak olursak;

(Burç gözetmeksizin okuyun. Tek bir burç için değil, genel enerjilerdir.)

 

Pazartesi Sabah saatlerinde ay başak burcunda olacak. Uzun süredir odaklanamadığımız işleri bitirmek ve odaklanmak açısından güzel bir zaman dilimi. Saat 12:45’te ay terazi burcuna geçiyor. Gün içerisinde mars ve merkürle olan olumlu etkileşimi ikili ilişkiler ve anlaşmalar açısından güzel gelişmelerin habercisi.. Uyumlu olabileceğimiz, eşitlik ve adalet arayışında olacağımız bir gün..

Salı günü ay terazi burcundaki seyahatine devam ediyor. Gün içerisinde ay chiron karşıtlığının etkisi ile kendimizi ifade etmek konusunda sorunlar yaşayabiliriz. İkili ilişkilerde dengeyi kurmak, orta yolu bulmak zorlaşabilir. 30 Ağustos zafer Bayramı’nın 100. Yıl kutlamaları sırasında akşam saatlerinde yoğunluktan dolayı yaşanabilecek kaza ve anlaşmazlıklara dikkat edelim.

Çarşamba günü ay terazi burcunda. Öğlen saatlerinde ay pluton karesinin etkisi ile bizden yaşça büyük kişilerle veya alanında yetkili insanlarla çatışmalar, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Öfkeli insanlardan uzak duralım. İş hayatımızla alakalı anlaşmazlıklar ve gerginlikler gün boyunca etkili olabilir. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçiyor.

Perşembe günü ay akrep burcunda. Gün içerisinde biraz gergin ve takıntılı hissetme olasılığımız yüksek. Ailevi konularla alakalı gerginliklerin ve sağlık konularının tetikleneceği bir gün olabilir. Banka, kredi, borçlar ve miras gibi konular da bugün gündemde olacaktır.

Cuma günü ay akrep burcundaki seyahatine devam ediyor. Parasal konularda risk almamaya özen gösterelim. Düşünmeden hareket etmek sonrasında zararlı çıkmamıza sebep olabilir. Kalple alakalı sorunlar tetiklenebilir. Diğer taraftan hislerimizin kuvvetli olacağı ve manevi ve spiritüel çalışmalara vakit ayırabileceğimiz bir gün.  

Cumartesi günü ay yay burcunda. Eğitimle alakalı konular, seyahatler ve ticari ilişkiler gündemde. Öğlen saatlerinde ay ile jüpiter arasındaki açı olayları abartmamıza ve benmerkezci davranışlar sergilememize sebep olabilir. Cesaret gerektiren işler için uygun fakat aşırı dürtüsel ve bencil davranmamaya özen gösterelim. Akşam saatlerinde ay ile güneş arasında kare açı iş hayatımızla alakalı veya sağlık konularında olumsuz etkiler barındırıyor.

Pazar günü ay yay burcunda ilerliyor. Fazla özgüvenli ve cesaretli hissedebileceğimiz bir gün fakat dengede kalabilmek önemli. Uzun süredir cesaret edemediğiniz konularda adım atabilir, girişim yapabilirsiniz. Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek ve akraba ziyaretleri için uygun bir gün.

 

Instagram: astrologbilgeasli

E-mail: bilgeasliastroloji@yahoo.com