BİLGE ASLI İLE HAFTALIK ASTROLOJİ | Güney Gazetesi Mersin

BİLGE ASLI İLE HAFTALIK ASTROLOJİ

BİLGE ASLI İLE HAFTALIK ASTROLOJİ


Bu haftanın enerjilerine genel olarak baktığımızda uranüs gezegeni ile  kuzey ay düğümü kavuşumu haftanın en belirgin etkisi.. Çarşamba gününe kadar bu görünüme mars ta etki edeceği için bu kavuşum enerjisel anlamda etkisini tam olarak gösterecektir. Boğa burcunda kavuşacak olan bu gezegenler para piyasaları ile ilgili istikrarsız bir hareketliliğin de göstergesi.. Ekonomik olarak gerek bireysel gerek toplumsal anlamda beklenmedik gelişmelere ve ani iniş çıkışlara açık bir hafta.. Özellikle yükselen oğlaklar ve başaklar bu görünümden en olumlu anlamda etkilenecek olan burçlar arasında.. Genel olarak baktığımızda ise parasal anlamda yepyeni kararlar alıp, aldığımız kararları cesaretle eyleme geçirebileceğimiz bir zaman dilimindeyiz. Bu kararlar daha önce belki de hiç kimsenin alamadığı, uygulamaya cesaret edemediği marjinal konuları da içerebilir.

 

Haftalık burç yorumları: (Öncelikle yükselen burcunuza göre okuyun)

 

Koç: Bu hafta genelinde iş hayatınızla alakalı veya sağlık konusunda beklenmedik gündemler oluşabilir. İkili ilişkiler açısından da biraz zorlanacağınız, gerginlik yaşayacağınız bir zaman dilimi. Kendinizi istediğiniz şekilde ifade edemeyebilir, bu sebepten gergin hissedebilirsiniz. Parasal konularla alakalı bu zamana kadar görmezden geldiğiniz konular gündeme gelebilir. Baş ağrısı ve tansiyon problemlerine bu hafta dikkat edin, dürtüsel kararlar almamaya çalışın.

 

Boğa: Krizleri yönetebilme beceriniz bu hafta sınavdan geçecek diyebilirim. Parasal anlamda ani gelişmelerin olabileceği bir hafta.. Ufak tefek sağlık sorunları yaşamsal konforunuzu biraz olumsuz etkileyebilir fakat aynı zamanda sağlık anlamında şifayı da bulabileceğiniz bir hafta. İlişki kurduğunuz insanlar bu hafta size kendinizi değersiz hissettirebilir; siz kendinize değer verip, kendinize karşı olan özsaygınızı koruduğunuz sürece insanlar da size değer vermeye başlayacaktır.

 

İkizler: Ailevi konularla alakalı ufak tefek anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Aşk hayatınızla alakalı oldukça güzel gelişmelerin olabileceği bir hafta.. Arkadaş çevrenizden birileriyle yeni bir ilişki başlayabilir. Çocukları olanlar için ise sorunlarınıza daha çözümsel, daha uyumlu yaklaşabileceğiniz bir zaman dilimi.. Haftasonu sağlık sorunlarına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

Yengeç: Yakın çevrenizle ilgili veya ailevi konularda sorunların tetiklendiği, anlaşmazlıkların yaşanma olasılığının yüksek olduğu bir hafta.. Uyumlu olmakta zorlanabilir, dengeyi kurmakta sorun yaşayabilirsiniz. Kendinizi hassas, duygusal ve gergin hissedebilirsiniz. Haftasonunda çocuklarınızdan veya sevgilinizden duygusal anlamda destek görecek, yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz.

 

Aslan: Bu hafta paranıza pulunuza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Aşırı lüks harcamalar daha sonraki zamanlarda zorlanmanıza sebep olabilir. Yeni görüşmeler ve anlaşmalar için uygun bir zaman dilimi.. Ebeveynlerin veya çocuklarınızın sağlık sorunları tetiklenebilir, sağlık harcamaları gündemde olabilir. Ailenizle aranızda kapanmamış parasal sorunlar gündeme gelebilir.

 

Başak: Parasal anlamda sizi rahatlatacak, güzel gelişmelerin olacağı bir hafta. Yeni iş anlaşmaları yapabilir, yaşamsal konforunuzu arttıracak yeni gelişmeler yaşabilirsiniz. Uzun zamandır yaşadığınız ve çözümsüz kalan sağlık problemleriniz için bu hafta çözüm bulunabilir. Hem parayı, hem şifayı bulabileceğiniz şanslı bir hafta..

 

Terazi: Haftanın ilk günleri sağlık sorunlarına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Kendinizi uyumlu ve dengeli hissedebileceğiniz bir hafta olacak.. Çevrenizde yaşanan sorunlara karşı olan çözümsel ve pozitif yaklaşımınız kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olacak. Ortak paralar, banka, kredi gibi konularda beklemediğiniz krizler gündemde olabilir. Fakat siz bunları yönetebilecek güçtesiniz.

 

Akrep: İkili ilişkiler, ortaklıklar veya evlilik alanında parasal konuların gündemde olacağı bir zaman dilimi. Ani gelişmelere hazırlı olun. Bu hafta yaşadığınız sorunları takıntı yapabilir, boşvermekte zorlanabilir ve bu sebepten kendinizi fazlasıyla gergin hissedebilirsiniz. Değersizlik duygunuzun tetiklenebileceği bir hafta olacak fakat kendi değerinizi belirlerken başka insanların tavırlarını ölçüt almak sizi daha fazla zorlayacak.

 

Yay: Bu hafta kariyer hayatınız ile alakalı ani gündemlere açık olun. Sosyal çevrenizle uyumlu ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir zaman dilimi. Yeni organizasyonlar, anlaşmalar gündemde olabilir. Önemli kararlar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor; göremediğiniz, hesaba katmadığınız konular daha sonra can sıkıcı olabilir.

 

Oğlak: Parasal anlamda yaşamsal konforunuzu arttıracak, güzel gelişmelerin habercisi bir hafta.. Kariyer hayatınızla ilgili beklediğiniz, hakettiğiniz teklifleri alabilirsiniz veya elinize para geçebilir. Yeni anlaşma ve sözleşmeler için de uygun. Üstlerinizle ufak tefek anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz fakat geçici olacak. Uzun vadeli ve kalıcı kararlar alacaksınız. Bu hafta önünüze çıkan fırsatları çok iyi değerlendirin..

 

Kova: Ailevi konularda eklenmedik gelişmeler ve mücadele etmeniz gereken konular gündemde olabilir. Tartışmalara ve duygusal gelgitlere açık bir hafta.. Taşınma konusu gündeme gelebilir. Eğitim hayatınızla alakalı yeni kararlar verebilir, uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla görüşebilir, yeni seyahat planları yapabilir veya yeni ticari anlaşmalara imza atabilirsiniz.

 

Balık: Bu hafta eğitim hayatınızla alakalı beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Özellikle araç kullanırken dikkat etmeniz gereken bir hafta.. Banka ve kredi ile alakalı konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle alakalı değersizlik duygunuzu tetikleyecek konular gündemde olabilir, bazı kişilerden bu anlamda duygusal destek görebilirsiniz ve bu sebepten dolayı duygusal anlamda hassaslaşabilirsiniz.

 

İnstagram: astrologbilgeasli

E-mail: bilgeasliastroloji@yahoo.com