Inter Academy damga vurdu | Güney Gazetesi Mersin

Inter Academy damga vurdu

Mersin’den başlayarak 1000’i aşkın öğrencisiyle Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde faaliyet gösteren Inter Academy Turkey futbol okulu sporcularına Antalya’da unutulmaz bir kamp yaşattı.

Inter Academy damga vurdu

İtalya'dan gelen Inter futbol kulübü antrenörleri Claudio Brambilla ve Stefano Co ve Inter Academy Turkey antrenörleri ekibi eşliğinde gerçekleşen kampta sporcular Inter kulüp antrenman teknikleri ile dolu bir kamp geçirdi.

 

Inter Academy Turkey Yönetici Ortakları Hüseyin Kılavuz, Hüseyin Gökten ve Hüseyin Altunun da katıldığı Yaz Futbol Kampında yönetim kurulu yaptığı açıklamada, "Antalya’da muhteşem bir organizasyonda buluştuk. Geçtiğimiz senelerde pandemi sebebiyle gerçekleştiremediğimiz bu büyük aile buluşmamızda, pandemi koşullarının bitmesi ile bir araya gelmemizin sevincini yaşıyoruz. Geçtiğimiz günlerde futbol okulumuzun TBMM 23 Nisan Futbol Turnuvasında yaşamış olduğu Türkiye 2.liği ile sportif başarılarımız ile gururlanmıştık. Bugün buradaki büyük aile buluşmamız ile tüm sporcularımız Inter antrenman sistemlerini tam anlamıyla özümseyerek sportif başarıda sürekliliği hedefliyoruz. Bu muhteşem kamp organizasyonu ile birlikte her bir sporcumuzun gelişimini yakından takip ediyoruz. ‘Önce İnsan Sonra Şampiyonlar Yetiştiriyoruz’ anlayışımızı sürdürüyoruz. Katılım gösteren ailemizin her bir ferdine teşekkür ediyoruz” dediler. 


200'ü aşkın öğrencinin ve sporcu velilerinin katıldığı kampta futbolcular gün boyu antrenman yaptı ve sonrasında tatilin tadını çıkardı. Antalya Asteria Kremlin Palace’ta 23-26 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Inter Academy Turkey futbol okulları Yaz Futbol Kampı unutulmaz bir gala ve madalya töreni ile sona erdi. (Haber Merkezi)