Şampiyonlar Kupalarını Başkan Tarhan’a götürdü | Güney Gazetesi Mersin

Şampiyonlar Kupalarını Başkan Tarhan’a götürdü

Mezitli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün tenisçileri, kulüp başkanı İlkim Tahinci ile birlikte aldıkları kupaları Başkan Neşet Tarhan’a getirdi.

Şampiyonlar Kupalarını Başkan Tarhan’a götürdü

ITF 3 Kros Medical Open’da teklerde Quad Consolation şampiyonluğu, Türkiye Senyör Takımlar Şampiyonasında 45 + kadınlar şampiyonluğu, Afyonkarahisar’da yapılan Büyükler Yaz Kupasında teklerde ve çiftler şampiyonluğu kazanan sporcular, spora verdiği destek nedeniyle Başkan Tarhan’a teşekkürlerini iletti. 

Her yıl çok önemli turnuvalardan zaferle dönerek şampiyonluk kupasını Mersin’e getirmeyi başaran tüm sporcuları tebrik ederek teşekkürlerini ileten Başkan Tarhan, “Mezitlili sporcular artık şampiyonluklara hepimizi alıştırdılar. Güçlü rakiplerini geçerek şampiyonluk kupasını Mezitli’ye getirdiler. Sporcularımız farklı turnuvalarda şampiyonluk ipini göğüsleyerek bizleri son derece mutlu etti. Kısa sürede büyük başarılar kazanarak Mezitli’nin adını duyurmayı başardılar. Kazandıkları kupalarla ziyaretime geldiler. Hepsine teşekkür ederim” dedi.

 

 

Mezitli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları, Türkiye Senyör Takımlar Şampiyonasında 45 + kadın kategorisindeki takım oyuncuları Nejla Günay, Necla Bayıroğlu, Hande Megrel Cumbul ve Kulüp Başkanı İlkim Tahinci ile şampiyonluk kazanmış, Milli sporcu Demir Halisdemir Afyonkarahisar’da yapılan Büyükler yaz kupasında teklerde ve çiftlerde final oynayarak ve çifte kupayla dönmüş, engelli tenisçi Ahmet Kaplan ise ITF 3 Kros Medical Open’da teklerde Quad Consolation şampiyonluğu, çiftlerde ise yarı final oynayarak ülkemizi Paris2024 olimpiyatlarında temsil etme hakkı kazanmıştı. (Haber Merkezi)