“Gece gündüz çalışacağız” | Güney Gazetesi Mersin

“Gece gündüz çalışacağız”

TFF 2. Lig’de mücadele eden Tarsus İdman Yurdu’nda dün yapılan kongreye tek aday olarak giren ve seçimi kazanarak Başkanlığa seçilen Hakan Yıldırım açıklamalarda bulundu.

“Gece gündüz çalışacağız”

İBRAHİM AYDEMİR

 

TFF 2. Lig’de mücadele eden Tarsus İdman Yurdu'nda dün yapılan kongreye tek aday olarak giren ve seçimi kazanarak Başkanlığa seçilen Hakan Yıldırım açıklamalarda bulundu. Halihazırda Tarsus Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olan Yıldırım, Tarsus İdman Yurdu’nun şampiyon olması için ekibiyle birlikte çalışmalarını yürüteceklerini belirtti.

Kongreye katılan ve kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Yıldırım, “Bu göreve beni layık gören herkese çok teşekkür ediyorum. Ben doğma büyüme Tarsusluyum ve Tarsus İdman Yurdu sevdalısıyım. Gerek ben gerekse ekibimdeki herkesin gece gündüz çalışacağına söz veriyorum. Bu bir bayrak yarışı ve bu bayrak yarışını şu an ben devraldım. Yarın diğer gün bir başkasına devredeceğiz. Buraya gelen herkes Tarsus İdman Yurdu’nun başarısı için çalışacaktır” dedi.

Yakın zamanda Teknik Direktör Birol Erol ve takımla bir araya gelecek olan Başkan Hakan Yıldırım, bu sezon şampiyon olmak için ellerinden geleni yapacaklarını ve transfer çalışmalarını bu yönde hızlandıracaklarını ifade etti.