“Hedefimiz hep daha iyisi olmak” | Güney Gazetesi Mersin

“Hedefimiz hep daha iyisi olmak”

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası hizmet kalitesini artırmaya yönelik bağımsız denetçi kuruluşu Royalcert tarafından 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında denetlendi. Tarsus TSO denetimden başarıyla çıkmayı başaran Tarsus TSO Başkan Yardımcısı Eren Togo “Hedefimiz hep daha iyisi olmak. Önümüzdeki dönemde de bilgi güvenliği ve üye memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefliyoruz’’dedi.

“Hedefimiz hep daha iyisi olmak”

 

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fuat Togo, Meclis Başkan Yardımcısı Eren Oğuz, Genel Sekreter Ali Ukav ve Oda çalışanlarının katıldığı ve Başdenetçi Emre Boyraz’ın yönetiminde online olarak yapılan denetimde bilgi güvenliğine yönelik tüm süreçler incelendi.

Tarsus TSO Başkan Yardımcısı Togo, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında da bilgi güvenliğinin sağlanmasının önemli olduğunu vurguladı. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olmanın ve sistemin sürdürülebilirliğini sağlamanın önemli olduğuna değinen Togo, ‘’Bilgi güvenliği ve üye memnuniyeti bizim önceliklerimiz arasında. Hedefimiz hep daha iyisi olmak. Önümüzdeki dönemde de bilgi güvenliği ve üye memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefliyoruz’’ dedi.