ÇBK’dan Vali Pehlivan’a Ziyaret | Güney Gazetesi Mersin

ÇBK’dan Vali Pehlivan’a Ziyaret

ÇBK ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan’ı makamında ziyaret etti.

ÇBK’dan Vali Pehlivan’a Ziyaret

Çukurova Basketbol Kulübü (ÇBK) Mersin Yenişehir Belediyesi As Başkanı Ali Adalıoğlu, Genel Koordinatör Ender Ünlü, Çukurova Basketbol Takımı U16 sporcularından Ayşe Naz Harma ve Esra Güvenç, ‘2022 Bitçi Kadınlar Kadın Basketbol Türkiye Kupası’ ve ‘U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası Kupası’ ile birlikte Vali Ali Hamza Pehlivan’ı makamında ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’in de eşlik ettiği ziyarette Genel Koordinatör Ünlü, Vali Pehlivan’a takım formasını takdim etti. Ünlü, kazanılan 2022 Bitçi Kadınlar Kadın Basketbol Türkiye Kupası ile U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası Kupası hakkında Vali Pehlivan’a bilgiler verdi.

Ziyarette konuşan Vali Pehlivan, ÇBK’nın başarılarının gurur verici olduğunu ifade ederek, ‘2022 Bitci Kadınlar Kadın Basketbol Türkiye Kupası ile U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası Kupası’nın ilimiz açısından çok önemli olduğunu kaydetti.

Vali Pehlivan, As Başkan Ali Adalıoğlu nezdinde Çukurova Basketbol Kulübü teknik heyet ve sporcularına başarılar dileyerek, bundan sonraki turnuvalarda da ilimizi hem ülkemizde hem de uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil edeceklerine inancın tam olduğunu söyledi. (Haber Merkezi)