CHP’liler bayramlaşmada buluştu

CHP Mersin İl Başkanlığının düzenlediği bayramlaşma töreni partinin yöneticileri ve üyeleriyle milletvekilleri ve belediye başkanlarını bir araya getirdi.

CHP’liler bayramlaşmada buluştu


Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanlığı binası önünde yapılan bayramlaşmaya çok sayıda partili katıldı.

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, bayramlaşma töreniyle ilgili şunları söyledi:

“Her bayram öncesi olduğu gibi, bu bayram öncesinde de il binamızda buluşup İl Örgütümüz ve Mersinli dostlarımızla bayramlaşmanın ve kucaklaşmanın hazzını yaşadık. Bayramlaşmaya, İl Yöneticilerimiz, PM Üyemiz ve Mersin Milletvekilimiz Ali Mahir Başarır, PM Üyemiz Emre Yılmaz, Milletvekillerimiz Cengiz Gökçel ve Alpay Antmen, Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanımız Neşet Tarhan, İlçe Başkanlarımız ve partili dostlarımız katıldı.

Ben, PM Üyemiz ve Mersin Milletvekilimiz Ali Mahir Başarır, PM Üyemiz Emre Yılmaz, Milletvekillerimiz Cengiz Gökçel ve Av. Alpay Antmen, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Alkım Sümer yaptığımız konuşmalarla bayram sevincini paylaştık, birlik ve beraberlik mesajı verdik. Ramazan Bayramı'nın tüm vatandaşlarımıza huzur, mutluluk ve refah getirmesini diliyoruz.”