Miniklerin 23 Nisan coşkusu başladı | Güney Gazetesi Mersin

Miniklerin 23 Nisan coşkusu başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Toptancı Hal Kompleksi’nde yer alan Münir Özkul Kreşi’nde ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ coşkusu yaşandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102. yıl dönümü kapsamında gerçekleştirilen kutlama programında, Türk bayrakları ile donatılan kreşte minikler şarkılarını söyleyip, dans gösterisi yaptı.

Miniklerin 23 Nisan coşkusu başladı

Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi öncülüğünde düzenlenen kutlama programı kapsamında, Münir Özkul Kreşi ile Adile Teyze Kreşi öğrencileri hep birlikte gösterilerini sergiledi. Minikleri izleyenler arasında; Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanı Şerife Hasoğlu Dokucu ve aileler de yer aldı.

Program kapsamında şiir okuyan ve ‘Fly Project-Toca Toca’ şarkısı eşliğinde dans gösterisi yapan minikler, ‘10.Yıl Marşı’ ve ‘Hayat Bayram Olsa’ şarkıları eşliğinde de yürüyüş gerçekleştirdi. Program, anı köşesinde fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

“ATATÜRK'ÜN TÜM DÜNYA ÇOCUKLARINA ARMAĞAN ETTİĞİ BAYRAMIN 102. YILINI KUTLUYORUZ”

 

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Gelişim Merkezleri Eğitim Koordinatörü Özlem Tanışık, kutlama programı hakkında, “Bugün çocuklarımız ve velilerimizle birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bayramın 102. yılını coşku ile kutluyoruz. Çocuklarımız dans ettiler, gönüllerince şarkılarını söylediler, eğlenerek vakit geçirdiler. Keyifli bir şekilde programımızı tamamlıyoruz” dedi. (Haber Merkezi)