“HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK” | Güney Gazetesi Mersin

“HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”

“HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”

MAHMUT SÖNMEZ

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde her geçen gün yükselen performanslarıyla dikkat çeken Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol Başantrenörü İbrahim Sağdıç, yarın evlerinde konuk edecekleri Fenerbahçe Gelişimi yenip galibiyet serilerine devam etmek istediklerini söyledi. Sağdıç, “Her geçen gün takımın performansı yükseliyor, taraftar ve yönetimin desteği de artarak devam ediyor, bu destek ve motivasyonla birlikte sezon sonu hedefimiz şampiyonluk” ifadelerini kullandı.

TKBL’de mücadele eden ve her geçen gün performansını artıran MBB Kadın Basketbol Başantrenörü İbrahim Sağdıç, takımı ve hedefleri hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz hafta İzmir deplasmanında Karşıyaka Çarşı Koleji’ni 49 – 68 yenen ve galibiyet serisini üçe çıkaran MBB ekibinin Başantrenörü Sağdıç, cuma günü Ligin 18. Hafta maçları kapsamında evlerinde konuk edecekleri Fenerbahçe Gelişimi yenip galibiyet serilerine devam etmek istediklerini söyledi.

 

“FENERBAHÇE MAÇINDA TARAFTARIN MÜCADELEMİZE ORTAK OLMASINI İSTİYORUZ”

 

Fenerbahçe’nin genç ve iyi bir takım olduğunu aktaran Sağdıç, çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Taraftarlarına evlerinde güzel bir galibiyet armağan etmek istediklerini söyleyen Sağdıç, her maça galibiyet için çıktıklarını ve galibiyet için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Fenerbahçe maçı hazırlıklarının çok iyi geçtiğini söyleyen Sağdıç, “Takımın moral ve motivasyonu çok iyi, herkes sağlıklı ve galibiyete odaklanmış durumda bizi hiçbir maçta yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen taraftarımızı yine yanımızda görmek ve mücadelemize ortak olmalarını istiyoruz” diye konuştu.

 

“LİDERİ YAKALAYACAĞIZ”

 

Lider Emlak Konut’la aralarında üç puan olduğunu söyleyen Sağdıç, konsantrasyon ve iyi oyunla yukarıyı yakalayacaklarını düşündüğünü aktardı. Taraftar, takım ve yönetimin birlikteliğiyle ilerleyen dönemlerde lideri yakalayacaklarını belirten Sağdıç, “Her geçen gün takımın performansı yükseliyor, taraftar ve yönetimin desteği de artarak devam ediyor, bu destek ve motivasyonla birlikte sezon sonu hedefimiz şampiyonluk” ifadelerini kullandı.

MBB – Fenerbahçe Gelişim maçı cuma günü saat 14.00’te Mersin Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanacak.