Tek hedef galibiyet | Güney Gazetesi Mersin

Tek hedef galibiyet

Karşıyaka maçıyla beraber galibiyet serisini üçe çıkaran Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol her geçen gün daha iyi bir takım haline geliyor. Gazetemize açıklamalarda bulunan takımın Genel Menajeri Suat, Özdal, takımın her geçen gün üstüne koyduğunu ve daha iyi bir ekip haline geldiğini belirtti.

Tek hedef galibiyet

MAHMUT SÖNMEZ

 

MBB Kadın Basketbol takımı geçtiğimiz hafta deplasmanda Karşıyaka Çarşı Koleji’ni deplasmanda 49 – 68 yendi. Maç hakkında açıklamalarda bulunan MBB Kadın Basketbol’un Genel menajeri Suat Özdal, her şeyden önce güzel oyunla galibiyete uzandıklarını belirtti.

 

“RAHAT MAÇ OLDU”

 

Her maça galibiyet parolasıyla çıktıklarını söyleyen Özdal, “İzmir’de de güzel oyunla sahadan galibiyetle ayrılan taraf biz olduk. Olaya maç maç bakıyoruz. Kolay bir maç olmayacağını düşünüyorduk ama rakip takım yabancısını değiştirince, bu da bizim için avantaj oldu doğrusu. Rahat ve güzel bir oyunla maçı aldık” dedi.

 

“FB MAÇINA ODAKLANDIK”

 

Takımda herhangi bir rotasyona gitmediklerini söyleyen Özdal, takımın her geçen gün üstüne koyduğunu ve daha iyi bir ekip haline geldiğini belirtti. Karşıyaka galibiyetinin Fenerbahçe maçı öncesi kendilerine moral olduğunu aktaran Özdal, Fenerbahçe maçına odaklandıklarını ve hedeflerinin sıralamada daha iyi bir noktaya gelmek olduğunu söyledi. Özdal, her maça galibiyet hedefiyle çıktıklarını belirtti.