Eski bakan Elvan’a Silifke’de yoğun ilgi | Güney Gazetesi Mersin

Eski bakan Elvan’a Silifke’de yoğun ilgi

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Silifke’de bir araya geldiği AKP’lilere “Neyi başarmışsak, bundan sonra da neyi başaracaksak sizinle birlikte yaptık ve sizinle birlikte yapmaya devam edeceğiz" diye seslendi.

Eski bakan Elvan’a Silifke’de yoğun ilgi

Lütfi Elvan, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Silifke’de partililer tarafından karşılandı. “Her daim beni bu şekilde karşılayan Silifke halkına teşekkür ediyorum” diyen Elvan, AKP İlçe Teşkilatı önünde vatandaşlara seslendi. Elvan, yaptığı konuşmasında, “Sizler bizim güvencemizsiniz. Allah sizlerden razı olsun. Neyi başarmışsak, bundan sonra da neyi başaracaksak sizinle birlikte yaptık ve sizinle birlikte yapmaya devam edeceğiz. Bizler sadece vesileyiz, ama sizlerin desteği ile sizlerin birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeniz bizlere daha da güç vermiştir. Sizler için ne yapılsa azdır diye düşünüyorum. Siz değerli kardeşlerim vatanı için, milleti için Ay Yıldızlı Al Bayrağı için her şeyini feda edecek olan kardeşlerimizsiniz. Biz sizlerin değerini biliyoruz. Buraya kadar zahmet edip gelmişsiniz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Lütfi Elvan, konuşmasının ardından AKP İlçe Başkanlığında, AKP Mersin Milletvekili Hacı Özkan, AKP İl Başkanı Cesim Ercik, AKP Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, AKP Silifke İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile bir süre sohbet etti. (İHA)