“Kazanacağız” | Güney Gazetesi Mersin

“Kazanacağız”

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig üçüncü Grupta mücadele eden İçel İdman Yurdu, hafta sonu deplasmanda Modafen takımıyla karşılaşacak. İçel’in Teknik Direktörü Ender Alkan, mazeretlerinin olmadığını, maçı kazanıp devre arasına 29 puanla girmek istediklerini söyledi.

“Kazanacağız”


MAHMUT SÖNMEZ

 

İçel İdman Yurdu ligde oynadığı son üç maçta berabere kaldı. Maçlarda birçok pozisyona girmelerine rağmen, iyi oyunu skora yansıtamayan Mersin ekibinin Teknik Direktörü Erdal Alkan, açıklamalarda bulundu.

Takımda oyuncuların istek ve arzularının iyi olduğunu belirten Alkan, girdikleri pozisyonları değerlendirme anlamında daha iyi olabileceklerini söyledi. Son vuruşları yapma anlamında çalışmalarının devam ettiğini ve daha iyi olacaklarını söyleyen Alkan, “Üç maçta da üstün oynayan bizdik, 6 puan kaybettik diye düşünüyoruz, bu bizi fazlasıyla üzdü. Devreyi play off grubunun içinde rahat bir şekilde geçirmek için önümüzdeki maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

Hafta sonu İstanbul deplasmanında oynayacakları Modafen maçını kazanıp devre arasına 29 puanla girmek istediklerini belirten Alkan, mazeretlerinin olmadığını maçı kazanacaklarını söyledi.