Kötü gidişat devam ediyor!

Takımın en skorer ismi Travıs Jermaıne Washıngton’dan yoksun maça çıkan Mersin BŞB MSK Basketbol takımı, evinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’a boyun eğdi!

Kötü gidişat devam ediyor!

 

NİHAT ALTUNTAŞ

 

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde 3. maçına çıkan Mersin Büyükşehir Belediyesi MSK, evinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’u ağırladı. Edip Buran Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya taraftar da yoğun ilgi gösterdi fakat temsilcimiz maç boyunca rakibi karşısında varlık gösteremedi. Karşılaşmanın başında öne geçen Balıkesir, temsilcimize aman vermeyerek üstünlüğü hiçbir zaman elinden bırakmadı. Özellikle pota altında Carlton Edward Bragg Jr ve Mustafa Kürşad Özdemir’in etkili ve skorer oyunu konuk takıma galibiyeti getirdi. Karşılaşma 72-85 konuk Balıkesir’in üstünlüğüyle sona erdi. Mersin Büyükşehir Belediyesi MSK, bu mağlubiyetle birlikte ligde üst üste 2. Maçını kaybetti.  

Karşılaşmada en skorer isim 26 sayıyla Balıkesir’den Mustafa Kürşad Özdemir olurken, temsilcimizde Gökhan Yazıcıoğlu’nun 18 sayılık performansı galibiyet için yeterli olmadı.