CHP lideri lojistik sektörü temsilcileriyle buluşacak | Güney Gazetesi Mersin

CHP lideri lojistik sektörü temsilcileriyle buluşacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Büyük Nakliyeci Buluşması” başlığıyla düzenlenen etkinlikte Mersin’de nakliye ve lojistik sektörünün temsilcileriyle bir araya gelecek.

CHP lideri lojistik sektörü temsilcileriyle buluşacak

ZELİHA ÖZİPEK

 

Buluşmada, Mersin başta olmak üzere Çukurova yöresinin nakliye ve lojistik sektöründeki yeri, potansiyelleri değerlendirecek.

CHP Mersin İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi, düzenlediği “Büyük Nakliyeci Buluşması” ile nakliyecilerimizin ve lojistik sektörünün sorunlarının çözümü için harekete geçiyor. Bu çerçevede, 6 Ekim Çarşamba günü, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet kentimize geliyor. CHP’ye güvenin, CHP’de kenetlenin” denildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Mersin’de bazı açılışlara da katılacak.  Kılıçdaroğlu, 2021 Çarşamba günü ilk etkinliğini 27 Ekim tarihinde dünyaca ünlü piyano sanatçısı Fazıl Say’ın vereceği Cumhuriyet konseriyle yapacak olan Mezitli Belediyesi Kültür Merkezinin ve hayırsever Mustafa Baysan tarafından yaptırılan Çocuk Gündüz Bakımevinin açılışını yapacak.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, belediyesi hizmet binasını da ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu’na gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi verecek.

Eğitim, Kültür ve Sanat alanında kente büyük kazanımı olacak iki projenin açılışı nedeniyle CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını dile getiren Başkan Tarhan, “Kültür ve sanat alanında sadece Mezitli’nin değil tüm bölgenin sinerjisini artıracak olan Kültür Merkezimizi ve çocuklarımızın eğitimine büyük katkı sağlayacak olan 3. Çocuk Gündüz Bakımevimizi açıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da açılışımızı onurlandırarak bizleri mutlu etmiştir. Hem dev projelerimizin açılışlarını yapmanın hem de Genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlamanın heyecanını aynı anda yaşıyoruz” dedi.