Duş kolonları evde masaj keyfi sunuyor

Duş kolonları evde masaj keyfi sunuyor

Banyo keyfi rahatlamak için etkili bir yöntem.Tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, hidromasajlı duş kolonları ile banyo keyfinizi ikiye katlayarak yeni bir duş deneyimi sunuyor. Modern tasarımı, hassas sıcaklık ayarı ve entegre çözümleriyle Essential ve Evolution duş kolonları, tüm haftanın stresini ve negatif enerjisini üzerinizden atacağınız bir banyo deneyimi amaçlıyor.

Banyolar için sunduğu birbirinden özel koleksiyonlar ile şık mekanlar yaratan Roca’nın yeni hidromasajlı duş kolonları Essential ve Evolution suyun iyileştirici gücüyle sırtınızı ve boynunuzu terapatik masajla buluşturuyor. Roca, duş kolonlarına, termostatik bataryalara, el duşuna ve duş başlığına su enjektörleri ekleyerek geleneksel duş kolonlarını yeniden yorumladı. Ayarlanabilir duş jetleri ile  ihtiyacınız olan her şeyi tek bir parçada bulabileceksiniz.  Termostatik teknolojiyle üretilmiş son tasarım duş kolonları, kısa süre içinde günün stresini ve negatif enerjisini üzerinizden atmanızı sağlayacak

Rahatlatıcı ve canlandırıcı bir duş keyfi için tasarlanan hidromasaj kolonu Essential, dört farklı su çıkışı, çekici tasarımıyla hem sıcaklığı hem de su akışını kontrol etmenize olanak tanıyor. Konfor açısından mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için biçim ve işlevselliği bir araya getiriyor.  Essential duş kolonu, mat paslanmaz çelik kaplaması, modern dokunuşu ve duş başlığının yağmur etkisiyle  günün stresini unutturarak, kaslarınızı rahatlatıyor. Hem güzelliğiniz hem de sağlığınız arasındaki dengeyi sağlayarak kullanıcı konforunu artırırken, iki hidromasaj jeti ve raf ekleme seçeneği sunuyor.

Çağdaş hatlara sahip, hidromasaj teknolojisiyle paslanmaz çelikten üretilen Evolution kolonu, her mekâna ve tarza mükemmel uyum sağlıyor. Termostatik duş kolonu şelale su akışı ve iki hidromasaj jetiyle, rahatlatıcı bir duş deneyimi sunarken, boyun ve sırtınız  suyun şifasına kendini bırakıyor.

Evolution, beş farklı su çıkışına sahip jetleri ve duş başlığı seçimiyle dikkat çekiyor.  Duş kolonu, banyolara zarif bir dokunuş katan tasarımıyla, el duşu ve duş başlığı ile beraber ya da ayrı çalıştırılma özelliğini bir araya getirerek benzersiz bir konfor hissi yaşatıyor. (Dijital Basın)