YKS bitti, gençler konserde eğlendi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, YKS’ye giren gençleri hafta başında bir sürprizle karşıladı. Gençler bir yıldır boğuştukları sınav stresini Büyükşehir’in sahilde düzenlediği konserlerle geride bıraktı. “YKS Biter, Bu Gençler Konsere Kaçar” sloganıyla düzenlenen konserde gençlere Büyükşehir’in Bakkal’ından içecek ikramı da yapıldı.

YKS bitti, gençler konserde eğlendi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın sona ermesiyle birlikte hafta başında “YKS Biter, Bu Gençler Konsere Kaçar” sloganıyla bir konser düzenledi. Saat 18.30’da başlayıp 21.00’e kadar süren konserlerle gençler bir yıllık sınav streslerini geride bıraktı. Denizkızı Turizm A.Ş.’nin işlettiği Büyükşehir’in Bakkal’ından gençlere içecek ikramı da yapıldı.

 

SINAV STRESİNİ ATIP YAŞITLARIYLA BİRLİKTE KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİLER

 

Büyükşehir’in sosyal medya hesaplarında ‘Adnan Menderes Sahili Uçak Yanı’ olarak duyurulan konser alanına giriş belgeleri ile gelen gençler, Büyükşehir’in Bakkal’ından kendilerine hediye edilen içecekle alandaki yerini aldı. İlk olarak saat 18.30’da Etno Band’ın sahne almasıyla başlayan konser DJ performansı ile sürdü. Sınav stresini dans edip şarkılar söyleyerek geride bırakan gençler, yaşıtlarıyla açık alanda vakit geçirmenin tadını çıkardı. Kaya Tayman & Can Ünaldı’nın da sahne aldığı konser saat 21.00’e kadar sürdü. (Haber Merkezi)