“Seçime hazırız”

“Seçime hazırız”

 

İyi Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz, “Gönül Seferberliği” programını Yenişehir ve Akdeniz ilçelerindeki çalışmalarla tamamladı.

Yenişehir ve Akdeniz ilçelerindeki programda İyi Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz’a  İyi Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, GİK Üyesi  Mehmet Türe, Yenişehir İlçe Başkanı Turgut Kahraman Turgutkaya, Akdeniz ilçe Başkanı Ayhan Akşahin, il başkan yardımcıları, ilçe başkan yardımcıları ile  çok sayıda partili de eşlik etti.

İyi Parti GİK Üyesi ve önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, pandemi sürecinden önce, hatta pandeminin içerisinde bile zaman zaman ilçeleri dolaştıklarını ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların dertlerini dinleyip tespit edilen sıkıntıları da genel merkeze aktardıklarını söyledi.

 

“İYİ PARTİ ŞU ANDA TÜRKİYE’DE TEK YÜKSELEN DEĞER”

 

İyi Parti’nin şu anda Türkiye’de tek yükselen değer olduğuna vurgu yapan Kocamaz, “Sayın Genel Başkanımızın başlattığı ‘Millet Bizi Çağırıyor’ mottosuyla il il ve ilçe ilçe ziyaret etmek, vatandaşla bütünleşmek, İYİ Parti’ye olan teveccühü daha da artırdı. Bugün geldiğimiz noktada hiçbir siyasi partide yapılan anketlerde yükseliş yokken, İYİ Parti bunların dışında yükselen bir değer” değerlendirmesini yaptı.

 

“MERSİN’DE HEDEFİMİZ İYİ PARTİ’Yİ BİRİNCİ PARTİ HALİNE GETİRMEK”

 

“Tabi bugün herhangi bir seçim yok. Bu geziler herhangi bir yere adaylık açıklaması değil. Sadece o statik haldeki enerjimizi kinetik hale dönüştürüyoruz ve Mersin genelinde böyle bir hareketi hep birlikte başlatmış oluyoruz” diyen Kocamaz, “Her zaman söylüyoruz Cenab-ı Allah çalışana veriyor. Çalışırsak Allah’ın izniyle hedefimize ulaşırız. Mersin’de hedefimiz İYİ Parti’yi birinci parti haline getirmek ve önümüzdeki yapılacak ilk seçimde de bunu sandığa aktarabilmek” dedi.

 

“BU HEYECANI KAYBETTİRMEDEN YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ.”

 

Birlik ve beraberliği göstermek üzere vatandaşların huzurlarında olduklarının altını çizerek konuşmasını sürdüren Kocamaz “Bu çalışmaları tamamladıktan sonra yine Mersin geneline dağılacağız. Vatandaşlarımızla hemhal olacağız dertlerini dinleyeceğiz ve erken ya da zamanında yapılacak seçime kadar bu heyecanı kaybettirmeden yolumuza devam edeceğiz. Bizler hem hedefe kilitlenmişiz. Bizler bu azim ve kararlılıkla yürümeye devam ettikçe başarıya ulaşırız. Bugün için seçim yok ama ne zaman yapılacağı bu ülke şartlarında belli değil. Dolayısıyla biz her zaman dimdik ayakta diri bir şekilde yolumuza devam edeceğiz” dedi.