8-14 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI | Güney Gazetesi Mersin

8-14 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

8-14 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI


Bu hafta yeniay enerjisi içindeyiz, yani yeni olaylara, yeni başlangıçlara gebe bir hafta bizi karşılıyor olacak. Gökyüzünde kova stelyumu var; hepimiz sosyalleşmek istiyoruz, değişim istiyoruz, kendimizi biraz sıkılmış bulabiliriz. Hırs yapma, intikam duygusu içinde olma ve sürekli geçmiş meselelere yönelik düşünmekten kaçınmalıyız. Kadersel ilişkiler döneminden geçiyoruz, şimdi karşımıza çıkan kişilere dikkat edelim, kafa uyuşması çok önemli zamanlardan geçiyoruz ama 22 şubat öncesi ilişki veya yeni bir şeyler başlatmamak önemli olacaktır. Dünya açısından siber saldırılara, siyasi gerilimlere, mali konularla ilgili önemli açılımlara ve doğal afetlere oldukça açık bir haftaya giriyoruz. Güzel bir hafta olsun.  

KOÇ BURCU: Haftaya iş konularını düşünerek giriyorsunuz, etrafınızdaki insanlarla gerilimlere çok dikkat. Özellikle iş ortamında ve görünür alanlarda kendinizi ortaya atabilirsiniz yanlış anlaşılma ve tartışma olabilir. Her şeye rağmen sosyal alanlarda ve arkadaş ortamlarında çok destekleniyorsunuz. Bazı hayaller ve umutlarınızın kapısı aralanabilir mutlu haftalar.

 BOĞA BURCU: Haftaya , iş , ticari faaliyetler ve yabancı insanlarla olan etkileşimler damga vuruyor. Yeni ay kariyer alanınızda doğuyor, orada güzel gelişmelere ve yeni konulara şahit olacaksınız. İlişkilerde ise kendinizi göstereceğiniz güzel konuşmalar söz konusu. Sağlık konularında gereksiz yemelerden kaçınmalı, psikolojik sağlığınıza, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

 İKİZLER BURCU: Haftaya yabancı insanlarla olan konaklarda olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. İlişkilerde önemli karşılaşmalar sizi bulabilir. Zihninizin cok yorulduğu zamanlardan geçiyorsunuz, uyku düzenine ve kendimize ekstra özen gösterin. Finansal konularla ilgili toparlanma ve yeni başlangıçlar önemli olacak. Mutlu haftalar.

  YENGEÇ BURCU: Haftaya ikili ilişkilerle ve karşınızda olan insanlarla başlıyorsunuz. Yeniay enerjisi ortak paralar, gelirler , beklenmedik parasal gelişmeler alanını aydınlatacak.  Bunlarla ilgili güzel açılımlar yaşıyorsunuz. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.  Elinize sizi sevindirecek bir para geçebilir. Mutlu haftalar.

  ASLAN BURCU: Haftaya ilişkilerle ilgili kararlarınız damga vuracak. Her türlü iş, aşk, hukuki konularla ilgili açılımlar yaşıyor olacaksınız.  Ama 22 şubat sonrası bu konularda daha rahat nefes alırsınız.  İş kariyer, ev  alanlarında mücadeleci tavırlarınız on plana olacak ama sakin olmalısınız.  Sağlık açısından biraz diş, diz, kemikleriniz biraz ağrıyabilir ama geçici olacaktır.  Mutlu haftalar.

  BAŞAK BURCU: Haftaya Sağlık, hizmet, iş alanlarında yeni gelişmelere başlıyorsunuz.  Değişmesi gerekn konular var ama yarim kalanları tamamlamalisiniz sizin için daha faydalı olacaktır. Yakın çevrenizdeki olan insanlarla gerilimler cok olası görünüyor lütfen dikkat. İş ve ticari konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.  İs beklentiniz varsa güzel açılımlar yaşayabilirsiniz.  Mutlu haftalar.

 TERAZİ BURCU: Haftaya iletişime, flörtler veya ilişkiniz ile ilgili konularla giriyorsunuz. Kendinizi sanatsal konulara, hobilerinize adayın cok güzel etkileşimler var. Beklediğiniz haberler varsa önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Parasal konularla ilgili gerginliklerden kaçınmalısınız. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem verin, biraz bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirin.  Mutlu haftalar.

 AKREP BURCU: Haftaya aile, yuva ev konularında yeni kararlarla başlıyor olacaksınız. Daha önceki konularla ilgili tamamlanma yaşayabilirsiniz bu sizin için gayet güzel olacaktır. Hayatınızda olan biri var ise ondan cok yüksek enerji alamayabilirsiniz. Sinirinizi bozmayın.  Parasal meseleler, işle ilgili konular, ilginç haberler ev ortamında herkesi ilgilendirecek. Sağlığınıza onem verin ve dinlenmeyi ihmal etmeyin  Mutlu haftalar.

 YAY BURCU: Haftaya yakın çevre, iletişim etkileri ile başlıyorsunuz.  Güzel şanslar başlangıçlar yeni seyahatler, arkadaşlar, iletişim alanlarından gelecektir.  Biraz trafiğe dikkat etmelisiniz.  İşle ilgili tamamlanmalarınız var bu da gayet güzel.  Yeni eğitim, gelişim açısından çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkilerle ilgili yine olumlu bir dönem.  Belki bir arkadaşınız aracılığı ile bir tanışma olabilir.  Sizin için güzel bir hafta ama iletişimde yanlış anlaşılmaya dikkat, biraz da sağlığa.  Mutlu haftalar.

 OĞLAK BURCU: Haftaya parasal konuları düşünerek başlıyorsunuz ve çok hızlı gelişmeler, haberlerle karşılaşabilirsiniz.  Yeni iş için değil ama eski işleri, projeleri çok güzel tamamlayabilirsiniz. Aile ortamında güzel gelişmeler yaşanabilir, bu finansal konularla ilgili olacaktır.  Yeni yatırımlar ve büyük harcamalardan şimdilik uzak durun. Pozitif bakış açısı size çok iyi gelecek bu hafta. Mutlu haftalar.

 KOVA BURCU: Haftaya yorgun enerjilerle başlasanız bile burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay enerjisi ile ayağa kalkacaksınız. Sizin için istekleriniz, arzularınız çok önemli. Bolca dua ve dilekte bulunun. Hayatınız ve konular hızlanıyor fakat Merkür gerilemesi sizi biraz frenleyebilir dikkat. Sevdiklerinizle ve aile konularında tartışmalardan uzak durmalısınız.  Hayatın tadını çıkarın. Mutlu haftalar.

 BALIK BURCU: Haftaya arkadaşlar, sosyal çevre ve onlardan gelen haberler ile başlıyorsunuz. Fakat yeniay gizli alanlarınızda doğuyor. Bazı konuların iç yüzü ortaya çıkabilir. Siz kendi halinizde olmayı tercih ediyorsunuz.  Yurt dışı konuları, aile ile ilgili gelişmeler fazlasıyla devrede olacaktır. İlişki konularını gizli yaşamak isteyebilir veya platonik duygular besleyebilirsiniz. Fakat Mart ayı ile birlikte sahne sizin olacak sevgili balıklar. Mutlu bir hafta diliyorum.