Konyaspor Futbol Okulları Silifke’de

Konyaspor Futbol Okulları Silifke’de

AHMET SÜTCÜ

 

Silifke’de faaliyet gösterecek Konyaspor Futbol Okullarının antrenörleri Sadık Işık ve Ahmet Günay oldu. Kulüp binasında gerçekleştirilen törene Konyaspor Futbol Akademi Koordinatörü Taner Ay, Konyaspor Spor Okulları Sorumlusu Taygun Yavaş ve Silifke Konyaspor Futbol Okulu Antrenörleri Sadık Işık ile Ahmet Günay katıldı. 

 

“SİLİFKE’Yİ DAHİL ETTİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ”

Türkiye’nin her bölgesinde futbol okullarının faaliyet göstermesini amaçladıklarını ve bu doğrultuda çalıştıklarını belirten Konyaspor Futbol Akademi Koordinatörü Taner Ay, ”50 pilot takım, 100 farklı okul ve 10 bin sporcu hedefi ile yola çıktığımız büyük projeye futbol şehri Silifke’yi de dahil ettiğimiz mutluyuz. Yapılan anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum. Türkiye genelinde futbol okullarımız ve pilot takım uygulamasında bizlerle çalışmak isteyen tüm kulüplerimize ve antrenörlerimize çağrıda bulunmak istiyorum. Bizimle irtibata geçebilirler. Sadık hocamıza ve Ahmet hocamıza hayırlı olsun” dedi.

 

“5-15 YAŞ SPORCU KAYITLARIMIZ BAŞLADI”

Silifke’de çok yetenekli çocukların ve gençlerin olduğunu belirten Sadık Işık ve Ahmet Günay, ”Konyaspor Futbol Okulu ailesine katıldığımız ve bu ailenin bir parçası olduğumuz için mutluyuz. 5-15 yaş sporcu kayıtlarımız başladı. Silifke’de gençlerin başarı hikayesi yazmalarına yardımcı olacağız. Ayrıca Silifke’de gençlerin hem futbol hayatlarına hem de okul eğitimlerine katkı sağlayarak başarılı olmalarını arzu ediyoruz. İnşallah Sporcularımızda burada aldıkları eğitimlerle iyi takımların vazgeçilmez oyuncusu olacaklar. Bizlere bu fırsatı tanıyan Konyaspor yönetimine ve Futbol Okulu yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.