Öğretmenler iyilik peşinde maraton koşacak | Güney Gazetesi Mersin

Öğretmenler iyilik peşinde maraton koşacak

Öğretmenler iyilik peşinde maraton koşacak

Uğur Okulları Adana Kampüsü’nde görev yapan öğretmenler, 10 bin çocuğa eğitim desteği sağlamayı amaçlayan ‘Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin’ kampanyasını bu yıl sanal koşu olarak düzenlenecek İstanbul Maratonu ile bütünleştirdi. Uğur’lu öğretmenler, “İyilik Peşinde Koş, Uğur Getir” sloganıyla başlattıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında 8 Kasım’da maraton koşarak, Adana halkına kampanyayı tanıtacak.

Adana’da kaliteli eğitimi öğrencilerle buluşturan, özgüveni yüksek, başarılı, ülkesine ve insanlığa yararlı bireyler yetiştiren Uğur Okulları, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın “Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin” sloganıyla başlattığı bağış kampanyası için seferber oldu.
Uğur Okulları Adana Kampüsü’nde görev yapan öğretmenler, yurt genelinde ilkokul çağındaki 10 bin çocuğa eğitim desteği sağlamayı amaçlayan kampanya paralelinde “İyilik Peşinde Koş, Uğur Getir”  sloganıyla sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Sınıf Öğretmeni Belgin Atasever’in koordinatörlüğünde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Uğur Okulları Adana Kampüsü’nde görev yapan öğretmenlerin tamamının bu yıl sanal koşu olarak düzenlenen İstanbul Maratonu’na katılacağı ve Adana halkını bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet edeceği belirtildi.  (Haber Merkezi)