İYİ Kİ..
İlker Tahsin ASKER

İYİ Kİ..

Bu içerik 874 kez okundu.

Takvimin en güzel yaprağıydı yüreğime düştüğün gün. İlk görüşte aşka inanmadım hiçbir zaman ama ilk gülüşte aşka inandım senin gözlerinde. Senden öncesi yok, karanlıktı tüm sokaklar, acımasız ve sisliydi şehir. Bir çıkmazda bırakmıştım düşlerimi, yalnızlık en güzel armağanıydı hayallerimin.

Ben alıkça bir halde sorgularken kendimi, sen gökyüzünü serdin gözlerime tüm mavisiyle. Bir insan nasıl sevmeliyse öyle sevdin beni. Dudaklarından dökülen iki kelime ile değil, yüreğinden dökülemeyen çığlıkları gözlerinle haykırarak.

Bir kadın seviyorsa senin gibi sevecek, bazen sadece gözleriyle, bazen elleriyle. Sarıldığı an tüm benliğini hissettirecek, gidişine değil gelişine dökeceksin satırlarını sayfalara. Bir umut gibi doğacak düşlerinden ve kurduğun tüm hayallerde başrol oynayacak. Yani öyle sıradan değil bir kadın seviyorsa senin gibi sevecek.

Sayfalarıma en çok yakışanım, kalemimden dökülen en güzel sevdam, yüreğimin en tatlı poyrazı. Gecelerimin en güzel düşü ve sabahlarımın şükür sebebi, iyi ki varsın, iyi ki insanın kalp dediği koca şehri sana teslim etmişim. Sultanlığına hayranım, yeter ki kal solumda, sonsuza dek..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Tarhan’dan miniklere kar sürprizi
Başkan Tarhan’dan miniklere kar sürprizi
Toroslar Belediyesi'nden, öğrencilere tarihi çizgi roman
Toroslar Belediyesi'nden, öğrencilere tarihi çizgi roman