Advert
Bir Tutam AŞK
İlker Tahsin ASKER

Bir Tutam AŞK

Bu içerik 672 kez okundu.

Sonbaharın en acımasız poyrazında satırlara yüklerken umutlarımı, gözlerin çarptı kelimelerime. Her güne yeni bir sayfa açtım, bir kalemin mürekkebine doldurdum hayallerimi ve satır satır seni anlattım. Çok kısa süre ama o kadar cümle kurdurur ki bana, o kadar çok anlatabilecekken o kadar çok hiç kalır ki. Ben susarım (senin gibi), gözlerim anlatır sana belki bir çok şeyi. Ben söylemesem de, onlar çığlık çığlığa anlatırlar; saçlarının gölgesinde yaşlanma isteğimi.

Tarifini unuttuğum bir çok duyguya rastladım yeniden. İlkokulun ilk günü gibi heyecanlıyım gözlerinde, herkes koşturuyor sağa sola, kimisi ağlıyor, kimisi çok mutlu ben ise kalbimin çarpıntısını kontrol edemiyorum. Ellerini tuttuğumda üşüyen bedenlerimize rağmen terliyor ya hani ellerin, çok korkuyorum bırakırsın diye. Çocukken evde tek başına kalma hissi hani; tüm dünya ailenin etrafında döner ve onlardan başka hiç kimsen yoktur. Hiç gitmesinler istersin, gittikleri her yere seni de götürsünler. Ben de hiç gitme istiyorum, benim dünyam sensin.

Hayat yeniden anlamlanıyor ve aşk yeniden tanımlanıyor seninle. Yalnızlığı seviyorum ama hep korkuyorum yalnız kalmaktan. Sen yalnızlığımı yerle bir ediyorsun, ben seninle seviyorum yalnızlığı. Bazen şehrin en ücra köşelerinde, bazen akan trafiğin en sağ şeridinde. Bazen de yüzlerce kişilik bir tiyatro sahnesinin tam ortasında. Yeniden sevmeye başlıyorum; hayvanları, çocukları, çiçekleri ve ben artık kırmızı ışıkları da seviyorum.

Yıllarca senin varlığından habersiz yaşamışım, payıma düşeni almışım hayattan. Tam umudumu kestiğim hayatın en güzel deminde düştün aklıma. Sen geldin, benim sonbaharıma çiçekler açtı. İyi ki geldin, Hoş geldin..

Varlığının yaşattığı tarifsiz mutlulukla yaşayabilirim, yeter ki hep solumda kal..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
CHP'nin kanun teklifine barolardan destek
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi
Tarsus İdman Yurdu yönetimi destek istedi