Sonsuza Kadar
İlker Tahsin ASKER

Sonsuza Kadar

Bu içerik 283 kez okundu.

Yarım kalan kahve bardağına ilişti gözüm. Son kahvemizdi o ve sen her zamanki gibi hepsini içememiştin. Gitmeden bir gün önceydi saat gece yarısını geçmiş, ben bir şeyler karalıyordum, sen de çok sevdiğin dizinin kaçırdığın bölümünün tekrarını izliyordun.

 

Birlikte son kez sarılıp uyumuştuk. Sen yine uyumadan önce “seni sonsuza kadar seveceğim” demiştin ve sabah uyandığımızda “günaydın” değil “seni seviyorum” dökülmüştü dudaklarımızdan.

 

Birbirimizden ayrılmakta zorlanıyorduk, yine geç kalacaktık işe ve hızlıca hazırlanıp çıkmıştık evden. Sen üzerine o sana çok yakıştırdığım siyah kazağını giymiştin, bende doğum günümde aldığın mavi gömleği. Otobüsün geldiğinde son bir buse ile ayrılmıştık.

 

Benim işlerim erken bitmişti o gün ve eve gidip çok güzel bir masa hazırlamıştım ikimize. Birinci yıl dönümümüzdü, sen hatırlıyor muydun bilmiyorum ama bir hafta önce beğendiğin çantayı almıştım sana. Geleceğin saat yaklaştığında ışıkları söndürüp mumları yaktım ve en sevdiğin şarkıyı hazır bekletiyordum gramofonda.

 

Zaman geçmek bilmiyordu, hazırlığımı gördüğünde vereceğin tepki, yüzünün ifadesi ve mutluluğunu hayal ediyordum ki mahalleyi inleten bir fren sesi ve onu takip eden çığlık sesleriyle koştum pencereye. İkinci kattan üzerindeki siyah kazağı, elindeki kahverengi çantayı ve kafandaki benim beremi tanımak hiç zor değildi.

 

Yanına geldiğimde son bir kez gözlerime bakıp yine tekrarlamıştın “seni sonsuza kadar seveceğim”.. Sen sözünü tutmuştun ama ben yarım kalmıştım, bana bıraktığın her şey gibi..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mut Emniyet Müdürü görevine başladı
Mut Emniyet Müdürü görevine başladı
"Yaşa-Tır" Tarsus'a geliyor
denizli escort