KAPALI GİŞE
İlker Tahsin ASKER

KAPALI GİŞE

Bu içerik 417 kez okundu.

Sessiz bir çığlıktı yalnızlığım, feryat figan haykırıyordum oysa ama sesimi duyan olmuyordu. Odamda buruşturup attığım kağıtların arasından halının motiflerine dalıyordu gözlerim, hayal kurmanın tarifsiz hüznü ile. Hepsi biraz eksik, hepsi biraz yalnız..

Yarım kalan bir kahve bardağına ilişti gözüm. Yine başaramamıştım, hiçbir şeyi tamamlayamıyordum artık. Geceden kalma cümleleri bir araya getirmeye çalıştım ama olmadı.

Her satırım yalnız kaldı yıllardır, her sahnem yabancılarla dolu ve her haykırışım duvarlara çarpıp geri döndü. Çok kalabalıktım oysa, sarıp sarmalayan cümlelerle koşuyorlardı bana ama güneş yer değiştiriyor ve gölgeleri farklı yerlere düşüyordu insanların. Artık önemi kalmadı bir şeylerin, tek başıma mücadele etmeyi öğrendim. Kendi gölgemi takip ediyorum sadece ve kelimelerimi özgür bıraktım.

Beni yalnız bırakanları görmezden gelip yalnızlığıma sarıldım. Artık daha huzurluyum, daha sessiz ve daha umutlu. Kapalı gişe yazıyorum satırlarımı. Evet şimdi yeniden başlıyorum ve yeni hayatımın ilk cümlesini tekrarlıyorum; gelecek çok güzel gelecek..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi