SESSİZ VEDA
İlker Tahsin ASKER

SESSİZ VEDA

Bu içerik 460 kez okundu.

Bir yol çizdim kendimce en hayırlısı olacağını düşündüğüm. Sonuçlarının beni nereye götürebileceğini henüz kestiremediğim. Peki ya geride kalanlar? Asla geride bırakamayacaklarım. Her şeyden önce AİLEM..

İçlerinde fırtınalar kopsa da, bana "GİTME" diye haykırmak isteseler de, seçimimi asla engellemeyecek kadar bana güvenen ve saygı duyan, beni canlarından çok sevdiklerinden emin olduğum, dualarımda hep ilk sıraya koyduğum..

Ve DOSTLARIM.. Dosttan da öte kardeşlerim. Ufacık bir bakışımla ne düşündüğümü, ne hissettiğimi anlayabilecek kadar beni iyi tanıyan, zaman zaman kendime bile itiraf edemediklerimi hisseden, birlikte gülmenin, konuşmanın, yeri geldiğinde saçmalamanın yan yana geçen her saniyenin dünyada hiçbir şeye bedel olamayacağını bana öğreten, paylaşılan onca şeye rağmen birlikte geçirilen dakikaları an an hatırlayabildiğim. Yüzlerinde en ufak bir mutsuzluk kırıntısı gördüğümde yüreğimi ağzıma getiren, mutluluklarını kendi mutluluğummuşçasına yoğun yaşadığım, kendi mutluluğum saydığım, yanlış adım attıklarını düşündüğüm anlarda kaygılanıp huzursuzlandığım. Benim için daima bir ışık yakacaklarına emin olduğum için karanlık korkumu yerle bir eden, kendimi en güçsüz hissettiğim anlarda beni tutup ayağa kaldırmakta asla tereddüt etmeyen, her türlü sırrımı kaygısızca paylaşabildiğim, en ufak şeyi saklamayı aklımın ucundan bile geçirmediğim ve hakkımda her şeyi bildikleri için bana olan sevgilerinin asla tükenmeyeceğini bildiğim, düşmekte olan ilk gözyaşının yanağımı ıslatmasına fırsat vermeden koşup bana peçeteler getiren. Dibe vurduğumu sandığım anlarda beni gülümsetecek bir şeyler bulan, bu satırları okudukları anda kendilerinden bahsedildiğinden emin olacak kadar bana yakın olan, dünyadaki en büyük korkum olan yalnızlıktan beni sonsuza dek kurtarmış olan. Nereye gidersem gideyim asla geride bırakmayacaklarım, nereye gidersem gideyim beni asla bırakmayacak olanlar..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yanarak hurdaya dönen araçtan sağ çıktı
Yanarak hurdaya dönen araçtan sağ çıktı
Seçer: Sendikalar ve Odalar demokrasinin en temel unsuru
Seçer: Sendikalar ve Odalar demokrasinin en temel unsuru