GİDİYORSUN
İlker Tahsin ASKER

GİDİYORSUN

Bu içerik 412 kez okundu.

Hiç bir şey zor değil elindekini kaybetmek kadar. Kaybetmek acı verir, hüzün verir, kaybetmek hayatın hep sonbaharıdır. Ne kadar özür dilesem de affettiremem kendimi, nitekim affettiremedim de. Pişmanlık fayda etmezmiş gerçektende. Hatalar vardır kimse hazmedemez kabullenmeyi, bir de fedakarlıklar vardır hayal gücünü zorlayan. Her şeyin bir eşi var da, kokunun yok. Bir de gözlerinin ve gözlerindeki derinliğin bir de.

Sen farklıydın, farkının farkındaydın ve ben bu farkı sana çok yanlış anlattım. Yarım kalmış hayallerimdin sen benim, her gece varlığına şükrettiğim, her sabah gülüşüne teşekkür ettiğim. Gözlerimin görebildiği her yerde sen vardın, ne kadar uzakta olsan bana, bir o kadar yakındın, içimdeydin, en derinde.

Bazı hatalar vardır insanların hayatında, her şeyi yerle bir eder. Bazı hatalar vardır, fark edildiğinde geceyi gündüz eder. Her kopardığımızda yeniden bağladık. Aramızda bir düğüm mü kaldı yoksa kördüğüm mü olduk çözülemeyen ? Sen daha iyi bilirsin benden, ben hiç gitmedim ki senden, gidemedim.

İnsan söyleyemediklerini susar, susamadıklarını yazar. Boğazlarım yırtılırcasına susuyorum, karşına çıkıp söylemek istediğim o kadar çok şey var ki. Lugatımda gitmene engel olacak kadar kuvvetli kelimeler bulamıyorum.

Seni unutmayı beceremiyorum. Gözlerin geliyor bazen aklıma, unutmaya çalıştığım yerden çıkıyorum aniden. Sensiz hayal kurmakta da zorlanıyorum, sürekli çıkıyorsun bir yerlerden. Sonra bir sigara daha yakıyorum ve kulağımda hep aynı şarkı; Hoşça kal..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pele’nin gözyaşları 1’inci oldu
Pele’nin gözyaşları 1’inci oldu
Tarsus'ta şahmeran etkinliği sona erdi
Tarsus'ta şahmeran etkinliği sona erdi