Sil Baştan
İlker Tahsin ASKER

Sil Baştan

Bu içerik 538 kez okundu.

Bir yol çizdim kendimce en hayırlısı olacağını düşündüğüm. Sonuçlarının beni nereye götüreceğini henüz kestiremediğim.

Peki ya geride kalanlar? Her şeyden önce Ailem. İçlerinde fırtınalar kopsa da, hiçbir zaman istedikleri gibi biri olamasam da, zaman zaman yüzüme haykırmak isteseler de beni canlarından çok sevdiklerinden emin olduğum, dualarımda hep ilk sıraya koyduğum.

Ve dostlarım.. Her zaman değer verdiğim, mutluluklarını kendi mutluluğummuşçasına yoğun yaşadığım, gözyaşlarını benimkilere karıştırdığım. Gecenin üçünde başımı ellerimin arasına alıp ne yapacağımı düşünürken hiç ulaşamadığım..

Şimdi sakın kızmayın bana. Benim verdiğim mücadeleyi bilmeden, benim çektiğim acıyı çekmeden, benim gibi tek başına ayakta durmadan eleştiri yapmayın. Kolay olmadı bu kadar yaşamak, kolay olmadı buralara kadar gelmek. Yıllarını verdiğin insanları üç günde tanımak kolay olmadı. Sütten çıkmış ak kaşık değilim, benim de yanlışlarım oldu elbet. Ben de çok kızdım kendime ama; ben "ben" olabilmek için çok bedel ödedim.

Hatalarımdan ders çıkardım ve cümlelerimi özgür bıraktım artık. Olmadığım şehirler taşımışım heybemde, kimsesiz kalmış gökyüzüm. İçimdeki onca kalabalık sadece birer yansımaymış ve ben hep yalnız kalmışım. Şimdi içimin yangınlarına ıslak bir battaniye attım ve öldüğüm yerlerimden yeniden doğuyorum..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi