Advert

istanbul escort

HOŞ GELDİN
İlker Tahsin ASKER

HOŞ GELDİN

Bu içerik 630 kez okundu.

Farklı şehirlerin farklı sabahlarına uyandık yıllarca. Uzaktık, ne kelimelerimiz yetişiyordu ne de sabah kahvesinin kokusu birbirimize. Sıradanlaşan hayatın yalnızlık diye bir armağanı vardı yüreğime, seni tanıyana kadar. Önce gözlerin düştü aklıma, ben gözlerinin elasında sarhoş oldum. Sonra sen geldin, ne güzel geldin, hoş geldin..

Sanki yıllardır bir yerlerde benimleydin, hiç yabancı gelmedin bana. Ne kadar uzaksan o kadar yakındın. Oturdun soluma ve bütün hayatımı, yaşanmışlığı, yaşanacakları değiştirdin sihirli değneğin ile. Bir sevgi kelebeği bıraktın avuçlarıma, sıksam ölecek, bıraksam uçup gidecek.

Bazen anne oldun bana; yanlış adım attığımı düşündüğün anlarda, o sert uyarılarınla. Yüreğimin incindiğini hissettiğinde kardeş oldun, benim için kaygılanan. Ağladığımda dost oldun benimle ağlayan ve en güzel de sevgili oldun; gözleriyle umut, elleriyle yaşam veren. Hiç unutamayacağım, hayatımın en güzel zamanları diyebileceğim tüm anların altına imzanı bıraktın. Yalnızlığım oldun sonra, seninle paylaşılan yalnızlık tüm yalnızlıkların en güzeli.

Aslında çok kısaydı yaşananlar. O kadar kısa süre ama bir o kadar da uzun. O kadar cümle kurdurur ki bana, o kadar çok anlatabilecekken o kadar çok hiç kalır ki. Ben susarım senin gibi, gözlerim anlatır sana belki bir çok şeyi. Ben söylemesem de, onlar çığlık çığlığa anlatırlar; saçlarının gölgesinde yaşlanma isteğimi.

Yıllarca senin varlığından habersiz yaşamışım, payıma düşeni almışım hayattan. Tam umudumu kestiğim hayatın en güzel deminde düştün aklıma. Sen geldin, benim sonbaharıma çiçekler açtı. Varlığının yaşattığı tarifsiz mutlulukla yaşayabilirim, yeter ki hep solumda kal. Sonsuza dek..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yanarak hurdaya dönen araçtan sağ çıktı
Yanarak hurdaya dönen araçtan sağ çıktı
Seçer: Sendikalar ve Odalar demokrasinin en temel unsuru
Seçer: Sendikalar ve Odalar demokrasinin en temel unsuru