Tarsus İdmanyurdu destek bekliyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden ancak maddi açıdan büyük sıkıntı yaşayan Tarsus İdmanyurdu işadamlarından destek bekliyor.

Tarsus İdmanyurdu destek bekliyor
Tarsus İdmanyurdu destek bekliyor admin
Bu içerik 1740 kez okundu.

 Hasan KÜÇÜK

 Tarsus İdmanyurdu 2. Başkanı ve Basın Sözcüsü Hakan Canan Can Cumhuriyetle yaşıt kulübün  maddi açıdan büyük bir  sıkıntı yaşadığını ifade ederek Tarsuslu  iş adamlarından maddi destek beklediklerini kaydetti. Maddi  açıdan sıkıntılı dönemde teknik ekip ve oyuncuların özveriyle çalıştığını anlatan Can, "Tarsus İdmanyurdu’nu en iyi şekilde temsil etmenin ve giydikleri  formayı en iyi şekilde taşımanın gayret ve çabası içerisinde olduklarını  görünce son derece mutlu olup onur duyuyoruz" dedi.

 Tarsus İdmanyurdu’nun her dönem maddi açıdan sıkıntılar yaşadığını vurgulayan Can, Tarsus’lu  işadamlarını  ve Tarsus halkını maddi ve manevi destek vermeye davet etti.

Şuan kulüp olarak büyük bir  maddi  sorun yaşadıklarını anlatan Can şöyle devam etti: "Gerek teknik ekibimiz, gerekse  oyuncularımız ile  personelin ödemeleri yapılamamaktadır. Buna  rağmen teknik ekibimiz, oyuncularımız Tarsus idmanyurdu’nun başarısı için mücadele vermekte. Tarsus idmanyurdupersonelimizde  aynı  şekilde  kulüp içerisinde görevlerini alacaklarını alamamalarına rağmen en iyi şekilde  yapmanın gayreti ve çabası içerisindeler. Tarsus Belediye  Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan kulübe maddi destek veren tek isimdir. Kendisine  teşekkür ediyoruz. Aynı duyarlılığı Tarsuslu işadamlarımızdan da bekliyoruz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
Mersingücü’nde Başkan Nas, güven tazeledi
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı
'İş hukukunda zorunlu arabuluculuk eğitimi' yapıldı