Advert

Gazeteci-Yazar Abdullah Ayan, ilk kitabını MESİAD’da imzalayacak

Gazeteci-Yazar Abdullah Ayan tarafından yazılan ve MESİAD’ın sponsorluğu ile basımı gerçekleştirilen Mersin Dedikleri Bir Limandı Aslında kitabının imza günü 25 Ekim 2019 Cuma günü MESİAD Konferans Salonun’da çok sayıda davetlinin katılımı ile yapılacak.

Gazeteci-Yazar Abdullah Ayan, ilk kitabını MESİAD’da imzalayacak
Gazeteci-Yazar Abdullah Ayan, ilk kitabını MESİAD’da imzalayacak admin
Bu içerik 238 kez okundu.

  Gazeteci-Yazar Abdullah Ayan tarafından Mersin’in yakın tarihine ışık tutmak için yazılan Mersin Dedikleri Bir Limandı Aslındaisimli kitabın imza günü ve tanıtım kokteyli 25 Ekim 2019 Cuma günü saat 17:00’da MESİAD Konferans Salonun’da yapılacak. Çok sayıda davetlinin katılması beklenen etkinlikte Ayan, kitabın içeriği ve öyküsü hakkında davetliler ile sohbet gerçekleştirecek.

“AYAN’IN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR, KENTİMİZDE TAKDİRLE KARŞILANMAKTADIR”

Tüm kitapseverleri bu etkinliğe davet eden MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “Kentimizin geçmiş ve değerlerini bir sonraki kuşaklara bırakılması, köklü gazetecilik geçmişi olan, araştıran ve kentimiz için bütün iyi niyetlerini ortaya koyan Sayın Abdullah Ayan’ın yaptığı çalışmalar, kentimizde takdirle karşılanmaktadır. Büyük emeklerle hazırladığı ‘Mersin Dedikleri Bir Limandı Aslında’ kitabını severek okuyacağınızı ve Mersin’e dair geçmişi daha iyi öğreneceğimizi umuyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

KİTAP HAKKINDA

Mersin’de liman, bankacılık ve telefonun gelişimi gibi konuların işlendiği kitapta; Mersin’in Seller İle İmtihanı, Mersin’i Bekleyen Tehditler ve Fırsatlar, Mersin’in Raylı Sistem Macerası gibi çarpıcı konular derinlemesine araştırılarak okuyucuya sunulmuş. 137 sayfadan oluşan kitapta Mersin’in yakın tarihini belgeleyen fotoğraflara da yer verilmiş.(Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Miyavpark yenilendi
Miyavpark yenilendi
Hurda paletler, kuş gözlemevine dönüştü
Hurda paletler, kuş gözlemevine dönüştü