Advert

Tarsus'ta futbolcular kazan kaldırdı

TFF 2.Lig Beyaz grupta mücadele eden Tarsus İdmanyurdu’nda yaşanan ekonomik kriz nedeniyle futbolcular kazan kaldırdı.

Tarsus'ta futbolcular kazan kaldırdı
Tarsus'ta futbolcular kazan kaldırdı admin
Bu içerik 1859 kez okundu.

Hasan KÜÇÜK

Mersin şehrinin tek profesyonel takımı olmalarına rağmen ilgisiz bırakılmanın maddi ve daha önemlisi manevi anlamda kendilerini çok yıprattığını ifade eden futbolcular, şehrin dinamiklerinden en kısa zamanda kulübe sahip çıkmalarını istedi.

Değerli Tarsus İdmanyurdu camiası başlığı ile tepkilerini ortak bildiri şeklinde yazarak sosyal medya hesaplarından paylaşan futbolcular şunları dile getirdi.

Biz Kulübümüzün futbolcuları olarak sıkıntılarımızı dile getirmek adına bu açıklamayı yapmayı uygun gördük.

Öncelikli amacımız kulübümüzün armasını layıkıyla taşıyarak sorumluklarımızı yerine getirmek. Bunu bugüne kadar yaptık ve şartlar ne olursa olsun sezon sonuna kadar da yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Ancak içinde bulunduğumuz durumu da sîzlerle paylaşma gereksinimi hissettik. Sezon başından buyana bize verilen ödeme tarihleriyle ilgili 6. Sözünde yerine getiririlmemesinden dolayı futbolcular olarak çok sıkıntılı bir durum içerisindeyiz.,

Mersin şehrinin tek profesyonel takımı olmamıza rağmen bu kadar ilgisiz bırakılmak maddi ve daha önemlisi manevi anlamda bizi çok yıpratmaktadır.

Şehrin dinamiklerinden en kısa zamanda bu kulübe sahip çıkmalarını temenni ediyoruz.

TFF 2. Lig 3. Grupta mücadele eden Tarsus İdmanyurdu 3. hafta sonunda 2 galibiyet 1 mağlubiyetle grubunda 5. Sırada bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Üreten bir Akdeniz hedefliyoruz”
“Üreten bir Akdeniz hedefliyoruz”
Kızılay 2019 yılında 75 bin ünite kan aldı
Kızılay 2019 yılında 75 bin ünite kan aldı