Advert

Mezitli’ye yeni müjdeli haberler

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın yaptığı Ankara çıkarması meyvelerini vermeye devam ediyor. Daha önce Mezitli’ye devlet hastanesi yapılacağı müjdesini veren Başkan Tarhan, âtıl durumdaki İçişleri Bakanlığı Tesislerinin değerlendirilebilmesi ve Tece bölgesinde TOKİ’ye devredilen günübirlik turizm ve spor alanı konularında TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Mersin Milletvekili Lütfi Elvan ve Vali Ali İhsan Su'yu ağırladı. Tarhan, Mezitli’de gerçekleştirilecek projelerle ilgili bilgi verirken, yaşanılan sorunlarla ilgili raporu yeniledi.

Mezitli’ye yeni müjdeli haberler
Mezitli’ye yeni müjdeli haberler admin
Bu içerik 203 kez okundu.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Mersin Milletvekili Lütfi Elvan ve Vali Ali İhsan Su Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ı ziyaret etti. Tece Deniz Mahallesi’nde bulunan araziyi gezen Elvan, TOKİ'ye verilen spor alanı ve yeşil alanın amacına uygun olarak TOKİ tarafından yapılması veya yapılmayacaksa tapunun belediyeye verilmesi için çalışma yapılacağını belirtti.

Elvan’ın ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tarhan, daha önce belediye bürokratlarıyla birlikte Ankara’ya yaptıkları ziyaretlerin bir yansıması olarak Elvan’ın söz konusu yerleri yerinde görmek üzere Mezitli’ye geldiği bilgisini verdi. Daha önce Devlet Hastanesi yapılacağı müjdesini Mezitlililere verdiklerini hatırlatan Başkan Tarhan, “Sayın Milletvekilimiz Elvan ve Sayın Valimiz Ali İhsan Su’nun bu ziyaretleri ile Mezitlililere yepyeni müjdeler vermek istiyoruz. Sayın Elvan, özellikle Tece Deniz Mahallesinde bulunan ve arazi ile ilgili önemli görüşler aktardı. Elvan TOKİ'ye verilen spor alanı ve yeşil alanın amacına uygun olarak TOKİ tarafından yapılması veya yapılmayacaksa tapunun belediyeye verileceğini belirtti. Ziyarette ayrıca, sanayi alanıyla ilgili çevre planı konusunda gelişme kaydedildi. Sayın Elvan, Bakanlığı döneminde olduğu gibi her zaman gereken desteği vermektedir. Sayın Elvan’a ve Sayın Ali İhsan Su Beyefendiye gösterdikleri ilgi ve hassasiyet nedeniyle teşekkür ederim” dedi. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobilde 200 gram esrar ele geçirildi
Otomobilde 200 gram esrar ele geçirildi
MGC yönetimi Okdemir'in Atatürk Fotoğraf sergisini ziyaret etti
MGC yönetimi Okdemir'in Atatürk Fotoğraf sergisini ziyaret etti