Advert

“Vodafone Busıness Dijitalleşme TIR'ı Mersin'de

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, İstanbul’da bulunan teknoloji üssü İTÜ Vodafone Future Lab’de sunduğu dijital teknoloji çözümlerini Türkiye’nin diğer şehirlerindeki işletmelerle buluşturmaya devam ediyor. #dijitalleşmeyolunda toplam 12 şehri gezecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nın ikinci durağı Mersin oldu. Mersin’den sonra Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Kayseri, Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İstanbul’a gidecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı, yaklaşık 3 ayda 10 binden fazla kişiye ulaşacak.

“Vodafone Busıness Dijitalleşme TIR'ı Mersin'de
“Vodafone Busıness Dijitalleşme TIR'ı Mersin'de   admin
Bu içerik 275 kez okundu.

  Vodafone Business Dijitalleşme Tırı için Mersin’de yapılan açılış törenine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Ticaret İl Müdürü Hacı Akif Yıldız, Mersin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Ergun katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer açılışta yaptığı konuşmada,

“Çağın ruhunu okumamız ve hissetmemiz gerekiyor. Biz de belediyecilik hizmetlerinde dijital dünyanın bize sunduğu imkânlardan faydalanmak istiyoruz. Araç takip sistemlerinden peyzaj çalışmalarında sulamaya, gübreleme sistemlerimizden su ve kanalizasyon çalışmalarımıza kadar her alanda teknolojik imkânlardan faydalanıyoruz ve bu imkânları artırmak istiyoruz. Bu nedenle, Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nın şehrimize gelmesini çok önemli buluyoruz’’ dedi.

"İŞLETMELERİN İHTİYAÇLARINI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ"

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Ergun ise şöyle konuştu:

“Dünyada artık pek çok şirket, dijitalleşme ile fırsatlar yakalayabileceğinin, maliyetlerini azaltabileceğinin, verimliliği ve rekabet gücünü artırabileceğinin farkında. Vodafone Business olarak, işletmelerin ihtiyaçlarını yakından takip edip onlara özel çözümler üreterek dijitalleşme süreçlerine en hızlı şekilde destek oluyoruz. Bu kapsamda, işletmelere RedKontrol’den Dijital Tarım İstasyonu’na, Metro Ethernet’ten Dijital Pazarlama Çözümleri’ne kadar işyerlerini dijitalleştirecek, verimlilik ve tasarruf sağlayacak geniş bir çözüm portföyü sunuyoruz. Türkiye’nin teknoloji üssü İTÜ VodafoneFutureLab’de sergilediğimiz bu çözümlerimizi Vodafone Business Dijitalleşme Tırı ile Mersinli işletmelerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone Business olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve teknolojiler geliştirerek ‘dijitalleşme yolunda’ yanlarında olmaya devam edeceğiz.”         

VAHAP SEÇER’DEN E-ATIK KAMPANYASINA DESTEK

Çevreyi korumaya yönelik projelerini sürdüren Vodafone, Dijitalleşme Tırı ile gittiği illerde elektronik atık da topluyor. Toplanan e-atıkların geri dönüşümünden elde edilecek gelirle, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat işbirliğiyle yürütülen “Yarını Kodlayanlar” projesi kapsamında Anadolu’da bir okulda kodlama sınıfı oluşturulacak. Vodafone’un e-atık kampanyasının çok anlamlı olduğunu söyleyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, tırın önündeki e-atık kutusuna klavye atarak kampanyaya destek verdi.

ÖĞRENCİLER ATIKTAN GOLF ARABASI YAPTI

Açılış töreni sonrası Mersin Akdeniz Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine ve Metal Atölyesi’ni gezen Mersin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Ergun, Makine Teknolojisi Bölümü’nden 30 öğrenciyle bir araya geldi ve öğrencilerin atıklardan imal ettiği golf arabasını inceledi.

İŞLETMELERE UÇTAN UCA ÇÖZÜMLER

Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nı ziyaret eden işletmeler, dijital skor da doldurarak dijitalleşmede hangi noktada olduklarını görebiliyor ve ihtiyaçlarına göre kendileri için en doğru çözüme ulaşabiliyor. Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nda, aralarında Red Kontrol, Dijital Tarım İstasyonu, Metro Ethernet, Araç ve Motor Takip, Güvenli Depo, Dijital Koruma, Onedio Reklam Hizmeti, Hedefli SMS, Güvenli Depo ve Kurumsal Sanal Ağ, Bulut Depo ve Sanal Sunucu’nun da bulunduğu toplam 20 dijital çözüm sergileniyor. Ziyaretçiler, Vodafone Business çözümleri hakkında ilk ağızdan bilgi alma ve ürünleri deneyimleme imkânı bulabildikleri gibi, dilerlerse yalnızca ziyaretçilere özel kampanyalarla ürünlere sahip olabiliyor. Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nda e-ticaret konusunda danışmanlık hizmeti de veriliyor.

VODAFONE’DAN MERSİN’E 68 MİLYON TL’Yİ AŞKIN YATIRIM

Vodafone, en ileri teknolojileri sunarak Mersin ekonomisinin güçlenmesine katkıda bulunmayı sürdürüyor. Mersin’e son 5 yılda 68 milyon TL’yi aşkın teknik yatırım yapan Vodafone, Mersin’de 800’e yakın KOBİ’ye hizmet veriyor. Vodafone’un yaptığı ölçümlere göre, Mersin’deki her 10 işletmeden 9’u işini akıllı cihazlar ile yönetiyor, 2’si bilgilerini bulut teknolojisinden yararlanarak saklıyor, 7’si şirketlerini sosyal medyada temsil ediyor. Mersin’in dijital skoru ise 68 olarak hesaplandı. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mut Emniyet Müdürü görevine başladı
Mut Emniyet Müdürü görevine başladı
"Yaşa-Tır" Tarsus'a geliyor
denizli escort