Başkan Sarı’dan Vali Güzeloğlu’na ziyaret

Bir yakınına taziye ziyareti için Diyarbakır’a giden TŞOF Yönetim Kurulu üyesi ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Basri Güzeloğlu’nu Büyükşehir Belediyesindeki makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Başkan Sarı’dan Vali Güzeloğlu’na ziyaret
Başkan Sarı’dan Vali Güzeloğlu’na ziyaret admin
Bu içerik 268 kez okundu.

  Bir yakınına taziye ziyareti için Diyarbakır’a giden Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Veysel Sarı'yı Büyükşehir Belediyesi makam girişinde samimi bir şekilde kucaklayarak karşılayan Güzeloğlu, Sarı’dan Mersin ve Mersin’li dostlarıyla ilgili bilgiler aldı. Uzun bir sohbetin sonunda Güzeloğlu Başkan Veysel Sarı’yı aynı samimiyetle Mersin’li dostlarına selam göndererek yolcu etti.

Başkan Veysel Sarı Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Basri Güzeloğlu’na yaptığı ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Mersin’de üç yıl 5 ay görev yapan Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nu Diyarbakır’a gitmişken ziyaret etmemek olmazdı. Sayın Güzeloğlu’nun Mersin’de görev yaptığı süre içinde unutulmayacak çok güzel diyaloglarımız olmuştur. Oldukça kibar ve görevine âşık, bilgili bir vali ile çalışmış olmaktan da büyük gurur duyuyorum. 15 Eylül 2014 tarihinde Kocaeli Valiliğine, daha sonrada Samsun Valiliğine atanmasına rağmen her fırsatta biz onu, oda bizi arar ve Mersin’i konuşurduk. Valiliğinin yanı sıra mükemmel bir dost olan Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun başarılarla dolu bürokratik yaşamında yolunun açık olmasını diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum” dedi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Laikliğe karşı olmak cumhuriyete ihanettir”
“Laikliğe karşı olmak cumhuriyete ihanettir”
Çiftepınar yollarına, bakım onarım
Çiftepınar yollarına, bakım onarım
denizli escort